baneris leidinys

jakasPaskutiniajame seniūnų susirinkime dar kartą buvo kalbama apie Šakių miesto V. Kudirkos gatvėje piko metu vykstantį intensyvų eismą. Šakių seniūnas Alfonsas Jakas vėl siūlė Vytauto gatvėje panaikinti vienpusį eismą. Esą tokiu sprendimu būtų išvengta kamščių Nepriklausomybės ir V. Kudirkos gatvių sankryžoje.

Nuotr. Šakių seniūno A. Jako pastebėjimu, piko valandomis - ryte, per pietus ir vakare Nepriklausomybės gatve įvažiuoti į V. Kudirkos gatvę tiesiog neįmanoma.

Šakių seniūno A. Jako pastebėjimu, piko valandomis - ryte, per pietus ir vakare Nepriklausomybės gatve įvažiuoti į V. Kudirkos gatvę tiesiog neįmanoma. Beje, apskritai tai vienintelė gatvė, kuria leidžiama įvažiuoti į miesto pagrindinę V. Kudirkos gatvę. Kaip žinia, Vytauto ir Vasario 16-osios gatvėse vyksta tik vienpusis eismas. „Ypač išvažiuojant iš Nepriklausomybės gatvės, praleidi pėsčiuosius, žiūrėk, jau nuo miesto atjuda naujas automobilių srautas. Ne vieną kartą siūliau, kad Vytauto gatvėje būtų abipusis eismas. Vytauto gatvė yra plati ir tikiu, kad tokiu būdu sumažėtų automobilių srautas Nepriklausomybės gatvėje“,- sakė seniūnas. Beje, seniūnija yra gavusi ne vieno šakiečio prašymą, kad šis klausimas būtų sprendžiamas iš esmės. Šiomis dienomis A. Jakas dar kartą kreipėsi į rajono saugaus eismo komisiją, vadovaujamą Kęstučio Kuncaičio, kad vėl būtų atkreiptas dėmesys į automobilių srautų reguliavimą V. Kudirkos gatvėje, panaikinant vienpusį eismą Vytauto gatvėje. Tačiau K. Kuncaitis patikino, jog šis klausimas buvo svarstomas jau du kartus. Dauguma komisijos narių balsavo netenkinti šio prašymo. Tam prieštarauja ir kelių policijos poskyris. Šis klausimas dar kartą gali būti svarstomas tuo atveju, kai ,,Žiburio” gimnazija persikels į Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos patalpas. Šiaip reikėtų suprasti viena, kad prekybos centro Maxima automobilių parkavimo aikštelė yra maža. Tad Vytauto gatvė - puiki vieta parkuotis ne tik prekybos centro, bet ir kitų šioje miesto dalyje įsikūrusių mažesnių parduotuvėlių ar paslaugas teikiančių įmonių savininkams ir klientams. Panaikinus vienpusį eismą Vytauto gatvėje, būtų uždrausta čia parkuoti automobilius.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos