baneris leidinys

sodaiGiedrė PLEČKAITYTĖ

Ilgametis vieno iš Jaunystės soduose esančių sklypų savininkas Jonas Danyla praėjusią savaitę nustėro pamatęs sodo sklype telkšantį vandenį, prilygstantį gerai kūdrai. Tačiau nemaloniai situacijai išsiaiškinti nepakako kantrybės, todėl šakietis kreipėsi į spaudą.

Nuotr. Praėjusios savaitės pradžioje J. Danyla ir A. Kleinas piktinosi dėl vandeniu užlietų sodų sklypų. Dėl tokios padėties vyrai kaltino kaimynus.

Skendo sklypai

Paprastai artėjant pavasariui, rodos, nieko naujo, kad vienur ar kitur galima pamatyti vandeniu pažliugusias pievas ar privačių valdų sklypus. Tačiau praėjusią savaitę Jaunystės soduose sklypą turintis šakietis J. Danyla apstulbo, pamatęs tvenkiniu virtusį sodą. „Pirmą kartą šiemet taip atsitiko. Kaimynai užtvenkė melioracijos kanalą, nes žemės, matyt, mažai jiems buvo“,- tvirtino J. Danyla. Apžiūrint patvinusius sodų sklypus, netrukus prisistatė J. Danylos kaimynystėje sklypą turintis Antanas Kleinas, kuris taip pat patvirtino, jog tokį vaizdą regi pirmą kartą. Esą ankstesniais metais pasitaikydavo, kad vanduo melioracijos grioviu neišbėgdavo, bet tokios situacijos dar nebuvo. Abu vyrai aiškino, jog visa tai atsitiko dėl Irenos ir Algimanto Staveckų žemėmis užpilto melioracijos griovio. „Velniam tą kanalą užpylė“,- piktinosi kaimynai. J. Danylos sode nukentėjo braškės, apsemtos sodo namelio grindys. „Bijau, kad dar praneša kritulių, tai ir dar gali kilti“,- sakė J. Danyla.
 
Reikėjo tik kantrybės

Kaip žinia, šioje situacijoje pagrindiniai kaltinimai buvo mesti sodų kaimynams I. ir A. Staveckams. I. Staveckienė apgailestavo, kad kaimynai neturėjo kantrybės palaukti kol viskas bus sutvarkyta. Tai, kad melioracijos griovio pralaida užsikimšo, buvo tiesiog laiko klausimas. „Palei mūsų sklypą buvo padaryta pralaida. Tai, kad ji užsikimšo, tai, žinot, ko nepasitaiko gyvenime. Gal koks polietilenas pateko, ką gali žinoti“,- sakė ji. Moteris patikino, kad jau praėjusį trečiadienį problema buvo sprendžiama iš esmės. Buvo iškviesti darbininkai iš bendrovės „Šakių vandenys“, jie ir atkimšo pralaidą. „Ketvirtadienį buvo atvažiavęs netgi savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjas K. Kuncaitis, sodų bendrijos pirmininkas. Visa situacija jau įvertinta“,- komentavo I. Staveckienė. Visi darbai buvo atlikti už kaltinamų kaimynų pinigus.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos