baneris leidinys

Pasigirdo kalbų, kad seniūnijos, kuriose gyvena iki vieno tūkstančio gyventojų, nelabai reikalingos ir reikėtų galvoti apie tokių seniūnijų apjungimą ar naikinimą. Rajono meras Juozas Bertašius pripažino, kad nors toks siūlymas ir yra, bent jau kol kas, jo tikrai neketinama įgyvendinti.

„Manau, kad griauti tai, kas sukurta yra visiškai netikslinga. Seniūnija – itin svarbus rajono padalinys, kur susiformavę tam tikros tradicijos, teikiamos socialinės paslaugos. Žmonėms tai itin svarbu“, - teigė J. Bertašius.

Visgi, jeigu tektų įgyvendinti siūlymus apjungti ar išvis naikinti mažas seniūnijas, pirmiausiai, pasak rajono vadovo, būtų ieškoma kitų finansinių resursų ir būdų, kaip išgyventi. Be to, jis mąsto ir apie tai, kad taip pasielgus susilauktų tiek atskirų seniūnų, tiek paprastų žmonių nepasitenkinimo.

Kaip vienas mažiausių rajono seniūnijų meras išskyrė Sudargo, Plokščių, Barzdų, Slavikų, Žvirgždaičių, Lekėčių seniūnijas. Iš viso rajone yra 14 seniūnijų. Teigiama, kad pagal tokį gyventojų skaičių, koks šiuo metu yra Šakių rajone, optimalus variantas jei būtų nuo aštuonių iki dešimties seniūnijų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos