baneris leidinys

labdaraKovo 19 dieną Šakių evangelikų liuteronų parapija sulaukė antrojo labdaros konteinerio iš Nebraskos valstijos (JAV). Vaikų globos namų auklėtiniai ir Šakių „Varpo“ vidurinės bei „Aukuro“ pagrindinės mokyklų moksleiviai padėjo iškrauti organizacijos „Orphan Grain Train“ paramos siuntos dėžes.

Nuotr. Labdaros siuntą iš Amerikos padėjo iškrauti ne tik Vaikų globos namų auklėtiniai, bet ir „Varpo“  bei „Aukuro“  mokyklų moksleiviai.

Pagrindinis organizacijos „Orphan Grain Train“ tikslas – remti vaikų globos namus ir įkalinimo įstaigas įvairiose pasaulio vietose. Savanoriai, atsižvelgdami į žmonių poreikius, gabena rūbus, medikamentus, maisto produktus, krikščionišką literatūrą ir kitus labai reikalingus daiktus. Šis judėjimas – tai meilės atsakas į Jėzaus Kristaus pavyzdį ir tarnavimas savo artimui.

Pasak Vaikų globos namų socialinio darbo organizatorės Daivos Kalinauskaitės, tai jau antroji labdaros siunta iš Amerikos. Organizacijai ,,Orphan Grain Train“ vadovaujantis Misūrio Sinodo liuteronų bažnyčios kunigas Johnas Reehlas yra numatęs du kartus per metus Šakių parapijai atsiųsti didžiulę paramą rūbais, avalyne ir slaugos priemonėmis neįgaliesiems.
 
Šakių evangelikų liuteronų parapijos klebono Virginijaus Kelerto teigimu, per dešimt parapijos socialinės veiklos metų, realios pagalbos kasmet sulaukia daugiau kaip 600 rajono šeimų.  „Nors dalindami labdarą bendradarbiaujame  su rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriumi ir kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis, daug žmonių šiandien mus žino ir patys kreipiasi pagalbos“, - pasakojo į aktyvią paramos veiklą įsitraukęs kunigas.

Šakių evangelikų liuteronų parapiją pasiekusi antroji vaikiškų ir sportinių drabužių, dviračių, vaikų lovelių bei vaikštynių neįgaliesiems labdaros siunta iš Amerikos - didelė pagalba ne tik parapijiečiams, vaikų globos namams, bet ir kitiems rajono gyventojams. Šį kartą sportinių drabužių planuojama pasiūlyta ir rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviams, vaikų darželių auklėtiniams bei sporto klubų nariams.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Dileta 2016-12-28 09:57
Smagu, kad ir mažesnius miestelius pasiekia įvairios siuntos iš Amerikos.
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos