baneris leidinys

Administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis ragino seniūnus netvarkingų namų gyventojus įspėti dėl krosnių, kaminų tinkamos eksploatacijos, nes būtent tokiuose namuose kyla daugiausiai gaisrų.

„Gal kartais užtektų tik paraginti, pasižiūrėti, ar įtarimą keliančiuose namuose yra tvarkingos krosnys, kaminai, nes jūs savo gyventojus geriausiai žinote“, - į seniūnus su raginimu kreipėsi J. Puodžiukaitis. Pasak jo, atšilus orams įvairius pažeidimus būtų galima sutvarkyti, kad prasidėjus šildymo sezonui tokiuose objektuose būtų kuo mažesnė gaisrų tikimybė.

Šakių seniūnas Alfonsas Jakas kalbėjo: „Tarkim, mūsų seniūnijoje yra 143 socialiniai būstai ir visi namai yra mediniai. Krosnys mūsų rūpestis, elektra mūsų rūpestis, o pinigai? Kiek įmanoma rūpinamės, bet viskam yra ribos“.

Tiesa, kiekvienais metais Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai lanko kai kurias socialinės rizikos šeimas, tikrina jų namuose esančią kūrenimo sistemą, aiškina bei pataria, kaip pagerinti namų priešgaisrinę būklę, atkreipia dėmesį, kur ir kaip reikėtų pakeisti ar sutvarkyti krosnis, kaminus, elektros instaliaciją.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos