baneris leidinys

uleckas2Vyriausybės atstovas Marijampolės apskrityje Paulius Uleckas baigė savo ketverių metų kadenciją ir paskutiniojo rajono tarybos posėdžio metu atsisveikino su rajono valdžios atstovais.

Nuotr. P. Uleckas teigė, kad Šakių savivaldybė – pavyzdys, kaip iš tikrųjų turi dirbti savivalda.

P. Uleckas ketverius metus eiti Vyriausybės atstovo Marijampolės apskrityje pareigas buvo paskirtas 2008 metais balandžio 28 dieną. Valstybės tarnautojas Šakių, Vilkaviškio, Kalvarijos, Marijampolės ir Kazlų Rūdos savivaldybėse vykdė savivaldybių administracinę priežiūrą, domėjosi, ar savivaldybės laikosi Lietuvos Respublikos Konstitucijos, įstatymų ar vykdo Vyriausybės sprendimus.

Paskutiniojo rajono tarybos posėdžio metu P. Uleckas kalbėjo, kad dirbdamas šį darbą jis įgijo įvairiapusės patirties – matė ir gerų, ir blogų darbo pavyzdžių savivaldybėse. „Jūsų tarybą visuomet nurodydavau kaip pavyzdį, kaip iš tikrųjų reikia organizuoti tarybos darbą, konstruktyviai ir operatyviai dirbti. Tokia ir turi būti savivalda. Ne vienoje savivaldybėje sakydavau, kad nuvažiuokite ir pažiūrėkite, kaip dirba Šakiuose“, - atsisveikindamas su rajono valdžios atstovais sakė valstybės tarnautojas. Gerų žodžių jis negailėjo ir savivaldybės administracijai, su kuria visuomet rasdavo bendrą kalbą.
 
Vicemerė Rima Rauktienė, teikdama vyriausybės atstovui gėlių puokštę, dėkojo jam už toleranciją, geranoriškumą, taktiškumą, suteiktą galimybę diskutuoti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos