baneris leidinys

valaitienePraėjusį penktadienį Šakių kultūros centre posėdžiavo Pensininkų partijos Šakių skyriaus nariai. Susirinkusieji pasidžiaugė nuveiktais darbais, pasiektais rezultatais bei skatino vieni kitus būti aktyvesniais, pilietiškesniais.

Nuotr. Pirmininke perrinkta O. Valaitienė pristatė veiklos ataskaitą bei džiaugėsi nuveiktais darbais.

„Turime būti aktyvesni, nes jeigu ne mes patys, niekas kitas mumis nepasirūpins. Ar girdite? Mes patys tai turime padaryti“, - į susirinkusius Pensininkų partijos narius kreipėsi Šakių skyriaus pirmininkė Ona Valaitienė. Ji ragino apgalvotai reikšti savo valią artėjančiuose Seimo rinkimuose bei apskritai daug aktyviau ginti savo interesus. „Net vienoje televizijos laidoje kalbėjo apie tai, kad nerengiame mitingų ir neatstovaujame savo interesams, esame vangūs“, - teigė pirmininkė. Ji prisiminė vykusius rinkimus į savivaldybės tarybą, kai bendrapartiečiai nelabai palaikė savus, nepademonstravo susitelkimo. O. Valaitienė pripažino, kad tai, jog Pensininkų partija pirmą kartą dalyvavo rinkimuose yra didžiulis laimėjimas, tačiau ji teigė, jog tikėjosi didesnio palaikymo. „Šakiečiai balsavo prasčiausiai, o ten, kur net nėra mūsų partinių grupelių, palaikė daug labiau“, - sakė skyriaus vadovė.
 
O. Valaitienė pasidžiaugė, kad praėjusiais metais partinės grupelės buvo įkurtos Kudirkos Naumiestyje, Sintautuose, Gerdžiūnuose. Šioje vietovėje grupelė jungia net 13 žmonių. Tai, pasak pirmininkės, yra didžiulė jėga. Tokių grupelių šiais metais planuojama įkurti ir daugiau. Tuo labiau, kad jaučiamas pensininkų palaikymas. Šiuo metu iš viso Pensininkų partijos Šakių skyriui priklauso 127 žmonės.

„Labai atsakingai ruošėmės respublikiniam Pensininkų partijos suvažiavimui. Tikėjomės gauti daug patirties ir grįžę kibti į darbus, bet šiek tiek nusivylėme“, - įspūdžiais dalijosi pirmininkė. Be to, šakiečius ir kauniečius šiuo metu būtų galima įvardinti kaip vienus aktyviausių, nes Vilkaviškyje ir Vilniuje keitėsi valdyba, pirmininkaujantys atsisakė savo užimamų pareigų ir kol kas šių skyrių veikla, pasak O. Valaitienės, nelabai aiški.

Susirinkimo metu ne tik pirmininkė pristatė veiklos ataskaitą, bet mintimis dalijosi ir partijos aktyvas. Su valdybos veikla supažindino Marytė Šlėderienė, apie bendradarbiavimą su kitomis organizacijomis bei bendrijomis kalbėjo Irena Rinkevičienė, pastebėjimus išsakė ir Kudirkos Naumiesčio grupelės pirmininkė Elė Urbonienė.

Pensininkų partijos Šakių skyriui ir toliau vadovaus O. Valaitienė. Susitikimo metu komplimentai už iniciatyvą kuriant partiją išsakyti ir pirmajai skyriaus pirmininkei Elenai Antanavičienei.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos