baneris leidinys

Gegužės 15 dieną vyko Vietos bendruomenių tarybų (VBT) pirmininkų susirinkimas, kuriame buvo aptartos galimybės įsisavinti vietos iniciatyvoms skirtą 62,1 tūkst. litų paramą, pasiskirstant lėšas per  likusius tris šių metų ketvirčius. VBT pirmininkų ši žinia nepradžiugino, nes visi tikėjosi numatytą sumą gauti iš karto ir, atsiraitoję rankoves, kibti į darbus, tačiau per likusius tris ketvirčius kiekviena bendruomenė gaus tik apie 33 proc. numatytų programos lėšų.

Pasak Šakių bendruomenių centrų asociacijos (BCA) pirmininkės G.Šnirpūnienės, daugeliui bendruomenių pinigai reikalingi II ir III ketvirtį, nes žiemą neįmanoma įgyvendinti lauke planuojamų iniciatyvų. Toks paramos pateikimas apsunkina ir atsiskaitymus su tiekėjais, todėl buvo pritarta gelgaudiškiečio Edgaro Pilypaičio  pasiūlymui – pinigus paskirstyti taip, kad kiekviena VBT gautų numatytą pinigų sumą iš karto, tik vienos - II, kitos – III, trečios – IV ketvirtį. „Išsiaiškinsime  bendruomenių tarybų poreikius, tada ir vėl sėsime dalintis paramos, - informavo Šakių BCA pirmininkė. – Pirmininkų komanda išradinga, daugelis turi patirties projektinėje veikloje, tad  išeitį rasime – bus ir vilkas sotus, ir avis sveika.“

Susirinkime dalyvavę savivaldybės Centralizuotos buhalterijos skyriaus vedėja Vitalija Tumienė, administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis ir jo pavaduotojas Algimantas Damijonaitis teigė, kad net ir nedidelė parama bendruomenių gyvenimo kokybei gerinti yra labai reikalinga ir vylėsi, kad ji nebus vienkartinė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos