baneris leidinys

snirpuniene2Gegužės 17 dieną savivaldybės salėje buvo sukviestas neeilinis Šakių bendruomenių centrų asociacijos (BCA) susirinkimas, kurio metu buvo būtina patvirtinti naujus Įstatus, išsirinkti pirmininką ir naujos tarybos narius.

Nuotr. G.Šnirpūnienės bendruomenių centrų pirmininkai perrinkinėti neketino ir balsavo tik dėl procedūros būtinybės.

Susirinkime dalyvavę 25 bendruomenių centrų pirmininkai daug pastabų naujųjų Įstatų redakcijai, kurią parengė UAB „Konsultus“ ir Marijampolės notarai, neturėjo. Pasak Šakių bendruomenių centrų asociacijos pirmininkės Grinutės Šnirpūnienės, Įstatus, kurie buvo patvirtinti 2003 metais, jau reikėjo pakeisti. „Visko numatyti neįmanoma, jie padaryti paprastesni, konkretūs, tačiau lankstesni nei buvę“, - tvirtino ji.

Vienbalsiai patvirtinę naujuosius Įstatus, pirmininkai prakalbo, kad naujos pirmininkės rinkimai nereikalingi, nes jie pasitiki vasario mėnesį kitai kadencijai perrinkta G.Šnirpūniene ir yra patenkinti jos darbu. Todėl tik dėl procedūros būtinybės balsavo už jau esamą Šakių BCA pirmininkę, kuri dėkojo už pasitikėjimą, tačiau atvirai paprašė visų pasisakyti, kad neliktų neišsakytų nuomonių ir jų nereikėtų skaityti internete.
 
Pabalsavus už naująją seną pirmininkę, reikėjo išsirinkti ir naują tarybą, kuri dirbs kartu su ja. Tačiau susirinkimo dalyviai nusprendė, kad šį pavasarį išrinkta taryba, kurioje dirba Zigmas Povilaitis, Ona Rakauskienė, Arvydas Babušis, Laima Auštrienė,  Saulina Kučiauskienė, Edvardas Belevičius, Zigmas Stravinskas ir Aldona Danutė Narkūnienė, savo kadencijos dar nebaigė, todėl tik dėl formalumų vienbalsiai pakėlė rankas, išreikšdami savo valią ir pasitikėjimą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos