baneris leidinys

korteleNaumiestiečiai ne pirmą kartą kelia klausimą dėl bankomato įrengimo jų miestelyje, tačiau neatrodo, kad jų norai galėtų virsti realybe.

Dėl galimybės Kudirkos Naumiestyje įrengti AB „Swedbank“ bankomatą naumiestiečiai dar pernai kreipėsi į rajono merą Juozą Bertašių ir naumiestietį tarybos narį Kęstutį Gudelevičių. Tačiau situacija nesikeitė. Praėjusį antradienį Kudirkos Naumiestyje buvo suorganizuotas susitikimas, kurio metu vėl keltas klausimas dėl bankomato įrengimo, tačiau kaip ir anksčiau, taip ir dabar aiškinama, kad tokioje vietovėje bankomato įrengti tiesiog neapsimoka.

„Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraškevičius komentavo, kad bankas turi plačiausią grynuosius pinigus išduodančių bankomatų tinklą Lietuvoje ir siekia, kad jis būtų efektyvus, patikimas ir saugus. Įvertinus bankomatų tinklo išlaikymo ir administravimo kaštus, šiuo metu jo plėtra nėra numatyta, tad naujų bankomatų nei didmiesčiuose, nei mažesniuose miesteliuose bankas neįrenginėja. „Mūsų praktika rodo, jog nemažai mažų miestelių gyventojų dirba savivaldybių centruose, vyksta ten apsipirkti arba tvarko kitus reikalus, tad grynųjų galima išsiimti ten esančiuose bankomatuose. Taip pat savo klientams siūlome grynųjų pinigų išgryninimo paslaugą Lietuvos pašto skyriuose, dažnai ši paslauga kainuoja mažiau, nei kelionė į savivaldybės centrą“, - tikino banko atstovas.
 
„Vyresnio amžiaus žmonės pripratę turėti grynuosius pinigus ir kai jų negali išsigryninti, nepatogu“, - kalbėjo bendruomenės centro „Santaka“ pirmininkas Edvardas Belevičius. Pasak jo, susitikime dalyvavusios „Swedbank“ atstovės susirinkusiems naumiestiečiams aiškino, kad bankas pasirengęs rengti mokymus, sudaryti tiesiogines sutartis su gyventojais ir pan. „Gyventojams nepatogu, bet reikia suprasti, kad bankas turi uždirbti pinigus – jis nespręs socialinių naumiestiečių problemų“, - mintimis dalijosi E. Belevičus. Jis taip pat priminė, kad gyventojai pinigus gali išsigryninti pašto skyriuose, taip pat planuojama šios paslaugos plėtra ir miestelyje esančiose parduotuvėse, be to, raginama atsiskaitinėti banko kortelėmis. Visgi, kaip pasakojo bendruomenės centro pirmininkas, mąstoma ir apie tai, kad galbūt šias paslaugas Kudirkos Naumiestyje galėtų teikti kas nors kitas, pavyzdžiui, Zanavykų bankelis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos