baneris leidinys

Mūsų rajono bendruomenės nesėdi sudėjusios rankų - jos aktyviai siekia gauti ir Žemės ūkio ministerijos numatytą paramą kaimo žmonių gyvenimo kokybei gerinti.

Šakių bendruomenių centrų asociacijos atstovės viešiesiems ryšiams Aldonos Narkūnienės teigimu, paramą galima panaudoti vietovėse esančių viešųjų erdvių sutvarkymui ir kaimo gyventojų poreikių pritaikymui, maisto produktų gamybos cechų įrengimui kaimo bendruomenei priklausančiose patalpose, kaimo bendruomenei priklausančių naminių gyvūnų laikymo ir priežiūros sąlygų sudarymui ir kaimo bendruomenių materialinės techninės bazės stiprinimui arba sukūrimui.

Ekspertų verdikto ir finansavimo laukia net 458 paraiškos. Tarp jų 13 mūsų rajono bendruomenių centrų: Gerdžiūnų, Girėnų, Mikytų, Lekėčių, Turčinų, Bliuviškių, Degutinės, Ritinių, Griškabūdžio, Keturnaujienos, Briedžių, Voniškių ir Panovių. Daugelis bendruomenių prašo paramos viešųjų erdvių sutvarkymui ir materialinės techninės bazės stiprinimui ir tik dvi – Mikytų ir Ritinių bendruomenės ieško lėšų verslumo ugdymui – maisto produktų gamybos cecho įrengimui. Maksimali paramos suma vienam projektui 25 tūkst. Lt, tačiau viena bendruomenė gali pateikti ne daugiau kaip vieną projektą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos