baneris leidinys

versiu_bendruomenePraėjusį penktadienį Beržynų pagrindinėje mokykloje gausiai rinkosi Veršių kaimo gyventojai. Ši negausi rajono bendruomenė garsėja ne tik pilna praėjusiais metais nuveiktų darbų kraite. Tai vienas iš daugiausiai europinių projektų įgyvendinantis ir kaimo žmonių kokybę gerinantis centras, prieš savaitę atšventęs bendromis pastangomis suremontuotų bendruomenės patalpų įkurtuves.

Nuotr. L.Auštrienė, J.Bertašius ir V.Kameneckas, perkirpdami simbolinę įkurtuvių juostelę, iškilmingai atidarė naujas bendruomenės patalpas.

Veršių kaimo bendruomenės centro pirmininkė Laimina Auštrienė gausiam bendruomeniečių būriui pristatė  per 2011 metus įgyvendintus projektus: „Sveikas žmogus – veikli visuomenė“, „Sportuojanti LAISVĖ 2011“, „Šiandienos lyderiai“, Bendruomeninių iniciatyvų rėmimo ir Institucinės paramos bendruomenėms programas. Ji džiaugėsi, kad naujai buvo pradėti vykdyti ir šiemet tęsiami net trys Europos Sąjungos lėšomis finansuojami projektai: „Stipri bendruomenės bazė – puikios veiklos garantas“, „Dieninė stovykla „Čia mano kraštas“ ir „Viešosios infrastruktūros gerinimas Veršių kaime“, pritraukę čia daugiau kaip 500 tūkst. litų. Taip pat pradėjo kurti „Jaukius bendruomenės namus“ Beržynų pagrindinės mokyklos patalpose.  L.Auštrienė prasitarė, kad nors iš pradžių, turint tik 2 tūkst. litų, buvo ketinta tik truputėlį pagražinti patalpas, tačiau, darbams įsibėgėjus, rėmėjų ir ypač UAB „Šakių hidrotechnika“ dėka buvo atliktas kapitalinis remontas.
 
Susirinkime dalyvavęs savivaldybės meras Juozas Bertašius gyrė bendruomenę už aktyvumą bei sugebėjimą patiems užsidirbti pinigų, Veršių krašto gyventojus rodydamas  pavyzdžiu kitoms bendruomenėms. Šakių krašto vietos veiklos grupės pirmininkas Algimantas Damijonaitis džiaugėsi, kad europinių pinigų pagalba čia daromi dideli darbai, o vienas iš paskutiniųjų – vandentvarkos projektas, kuris kol kas dar laukia įvertinimo.

Įkurtuvių proga bendruomeniečius sveikino J.Bertašius, Sintautų seniūnas Kęstutis Birbilas, UAB „Šakių hidrotechnika“ vadovas Vidmantas Kameneckas, kraštietis ir „Zanavykų bankelio“ valdybos narys Juozas Duoba, Beržynų pagrindinės mokyklos direktorė Raselė Jakaitienė. Jiems Padėkos raštus įteikė ir už pagalbą dėkojo L.Auštrienė, geru žodžiu paminėdama ir  kitus kaimo gyventojus: Juliją Bingelienę, Daivą ir Darių Staugaičius, žemės ūkio kooperatyvo „Sintautų pienas“ vadovą Alių Staugaitį, Aldoną ir Rimantą Naujokaičius, Reditą ir Liną Kriaučiūnus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos