baneris leidinys

sankryzaPraėjusiais metais visi kantriai laukė kol bus įrengtos žiedinės sankryžos Šakiuose ir Griškabūdyje. Nesulaukė - su rangovu buvo nutraukta sutartis. Lietuvos automobilių kelių direkcija viliasi, kad šiais metais situacija nepasikartos ir sankryžos iki rudens bus įrengtos.

Nuotr. Pernai pradėtos įrenginėti sankryžos liko neužbaigtos, o sutartis su rangovu nutraukta. Tikimasi, kad šiais metais panaši situacija nepasikartos.

Kovo pabaigoje buvo surengtas naujas konkursas Šakių, Griškabūdžio ir Pilviškių sankryžoms pabaigti. Praėjusią savaitę buvo atplėšti vokai su pasiūlymais ir šiuo metu, kaip tikino Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas Egidijus Skrodenis, tikrinama bei vertinama pateikta medžiaga. „Reikia labai atidžiai išnagrinėti pasiūlymus, nesvarbu, kad gali būti pasiūlyta mažiausia kaina, bet gali neatitikti kai kurių reikalavimų. Kai bus sudaryta prioritetinė eilė, per savaitę ar dvi, galėsime įvardinti ir konkretų laimėtoją“, - kalbėjo E. Skrodenis. Jis tikino, kad šiais metais darbai tikrai bus baigti ir jau rudenį bus galima važinėti rekonstruotomis žiedinėmis sankryžomis tiek Šakiuose, tiek Griškabūdyje.

Minėtų sankryžų įrengimas buvo pradėtas pernai, tačiau darbai strigo kaip niekad. Pavasarį konkursą laimėjusi UAB „Klaipėdos keliai“ darbus pradėjo vasarą ir, nors žarstėsi pažadais, taip ir neįstengė jų užbaigti. Galiausiai, ko šalyje iki šio atvejo nebuvo buvę, Lietuvos automobilių kelių direkcija su įsipareigojimų neįvykdžiusiu rangovu nutraukė sutartį.
 
Po tokio fiasko ne vienas kritikavo viešuosius pirkimus, kai pasirenkamas mažiausią kainą pasiūlęs konkurso dalyvis, bet nežiūrima, kokius darbus jis atliko anksčiau, kokie yra kvalifikaciniai gebėjimai, galimybės ir pan. Automobilių kelių direkcija tikisi, kad šįkart nepasikartos pernykštė istorija ir rekonstrukcijos darbus užbaigs kvalifikuota bendrovė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos