baneris leidinys

ciulkinysEkstremalių situacijų komisijos narių susirinkimo metu vyriausiasis specialistas civilinei saugai Robertas Čiulkinys trumpai pristatė naują gyventojų perspėjimo į mobiliuosius telefonus sistemą, kuri pradės veikti jau nuo šių metų.
 
Nuotr. Pasak R.Čiulkinio, kad būtų gaunami gyventojų perspėjimo pranešimai, telefonuose turi būti aktyvinta šių pranešimų priėmimo funkcija.“

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos įgyvendina projektą „Gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklų infrastruktūrą, sistemos sukūrimas“. Tai gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojantis mobiliojo ryšio paslaugų teikėjų tinklų infrastruktūra, sistema. Jos paskirtis - ekstremaliųjų situacijų ar jų grėsmės atvejais teikti Lietuvos gyventojams ir užsienio valstybių piliečiams, esantiems mūsų šalies teritorijoje, nemokamas perspėjimo ir informavimo paslaugas pagal korinio transliavimo technologiją.
 
Pasak R.Čiulkinio, korinio transliavimo pranešimams nereikalinga abonentų paieška ir identifikavimas, nes pranešimai pasirinktoje teritorijoje visiems gyventojams perduodami vienu metu, neatsižvelgiant į jų skaičių ir neapkraunant mobiliojo ryšio tinklų. „Šių pranešimų nebus galimybės išsaugoti telefonų atmintyje. Jie savaime išsitrins, - informavo civilinės saugos specialistas. - Kad būtų gaunami korinio transliavimo pranešimai, telefonuose, nesvarbu kokio tinklo paslaugomis naudojatės, turi būti aktyvinta šių pranešimų priėmimo funkcija.“

Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas Virginijus Rekešius patikino, kad su šia nauja perspėjimų sistema bei, kaip nustatyti pranešimų priėmimą savo telefonuose, bus atskirai informuojama lankantis įmonėse ir organizacijose, surengiant atskirus susitikimus, platinant specialias korinio transliavimo aktyvinimo mobiliuosiuose telefonuose atmintines.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos