baneris leidinys

Sausio 15 dieną Lietuvos geologijos tarnyboje prie Aplinkos ministerijos įvyko angliavandenilių išteklių naudojimo konkurso komisijos posėdis. Posėdžio metu buvo atplėšti vokai su konkursiniais pasiūlymais tradicinių ir netradicinių (skalūnų dujų ir naftos) angliavandenilių išteklių naudojimui Šilutės – Tauragės (1800,0 km2) ir Kudirkos Naumiesčio – Kybartų (281,0 km2) plotuose.

Tarptautinis konkursas angliavandenilių išteklių naudojimui buvo paskelbtas 2012 metais, pasiūlymai turėjo būti pateikti iki 2013 metų sausio 14 dienos, sulaukta keturių pasiūlymų.

Atplėšus vokus konstatuota, kad trys iš keturių pasiūlymų atitinka LR Vyriausybės nustatytus konkurso pateikimo reikalavimus: Kudirkos Naumiesčio – Kybartų plote UAB „Perkūno nafta“ ir UAB „Diseta“ pasiūlymai ir Šilutės–Tauragės plote UAB „Chevron Exploration&Production Lietuva“ pasiūlymas.

Lietuvos geologijos tarnyba pasiūlymų konkurso sąlygose nustatytiems reikalavimams vertinimą turi atlikti ne vėliau kaip per 60 kalendorinių dienų, angliavandenilių išteklių naudojimo konkurso komisija uždarame posėdyje nustatys konkurso Šilutės – Tauragės ir Kudirkos Naumiesčio – Kybartų plotuose laimėtojus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos