baneris leidinys

rinkeviciusLekėčiai – trečioji rajono tarybos nario Edmundo Rinkevičiaus aplankyta vieta. Į susitikimą su juo atėjo tik keturios šio krašto gyventojos. Tačiau jos nestokojo pastabų viešumon keldamos šio krašto žmones kamuojančias problemas.

Nuotr. Susitikime su E. Rinkevičiumi Lekėčių krašto moterys drąsiai kėlė seniūnijos problemas.

Kaip sako tarybos narys E. Rinkevičius, net ir vienas į susitikimą atėjęs žmogus yra labai svarbus. Todėl jis džiaugėsi Lekėčiuose su juo atėjusiomis susitikti keturiomis šio krašto moterimis. Iškart po pietų prasidėjęs susitikimas tęsėsi gerokai ilgiau nei dvi valandas. Temų diskusijoms čia nestigo.

Dar kartą kalbėta apie Lekėčių seniūnijos Sirvydų kaime, UAB „Saerimner“ priklausančioje kiaulių fermų teritorijoje planuojamą statyti naują biojėgainę. Apie galimą poveikį aplinkai, kalbėjo projektą kuruojantys UAB „COWI Lietuva“ Aplinkos skyriaus vadovė Dana Bagdonavičienė ir Paulius Babrauskas. Jie įrodinėjo būsimų biojėgainių naudą.

Aptarti ir Lekėčių vandens kokybės, vaistinės, vaikų darželio klausimai. Nemažai diskutuota ir apie vietos gyventojų aktyvumo stoką.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos