baneris leidinys

Kontrolės komitetas, vadovaujamas Edmundo Rinkevičiaus, apsvarstė veiklos ataskaitą, kurią artimiausiu metu teiks ir rajono tarybai.

Komitetas, kuriame be pirmininko dirba Aurelija Maksvytienė, Irena Haase, Zigmas Povilaitis, Kęstutis Gudelevičius ir Kęstutis Smirnovas 2012 metais surengė penkis posėdžius, apsvarstė 23 nedubliuojančius rajono savivaldybės tarybos darbo klausimus. Taip pat buvo parengta bei rajono tarybai pateikta keletas sprendimų, rekomendacijų, prašymų bei pasiūlymų įstaigoms, įmonėms, organizacijos. Posėdžiuose dalyvavo bei mintis svarstomais klausimais išsakė ne tik komiteto nariai, bet ir kiti tarybos nariai, savivaldybės administracijos darbuotojai, įmonių, įstaigų ar organizacijų atstovai.

E. Rinkevičius prie svarbiausių komiteto klausimų priskiria „Dėl Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro atliktų auditų bei veiklos efektyvumo“, dėl įstatymo projekto „Dėl valstybės paramos būstui įsigyti ir išsinuomoti“, dėl rajono savivaldybės valdomo socialinio būsto galimybių bei problemų, dėl Šakių kultūros centre atlikto audito, dėl kontrolės ir audito tarnybos finansinio audito savivaldybėje, dėl savivaldybei priklausančio bei patikėjimo teise valdomo turto 2011 m. ataskaitų audito, dėl savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos veiklos plano projekto 2013 m., dėl bendrovių UAB „Šakių šilumos tinklai“ bei „Šakių vaistinė“ situacijos apžvalgos.

Komiteto posėdžiuose aktyviausiai dalyvavo pats pirmininkas, A. Maksvytienė, I. Haase bei K. Gudelevičius. Mažiau aktyvūs buvo K. Smirnovas bei Z. Povilaitis.

„Nė vienas komitetas to daryti neturi, o mes ataskaitą turime pateikti tarybai. Tą padarysime artimiausiu metu“, - posėdžio dalyviams, nesulaukęs pastabų, pareiškė komiteto pirmininkas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos