baneris leidinys

damijonaitisAdministracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis praėjusį ketvirtadienį sudarė komisiją susiklosčiusiai situacijai Socialinių paslaugų centre tirti.
 
Nuotr. Komisijos pirmininkas A. Damijonaitis teigė, kad laukia sudėtingas ir nemalonus darbas.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojo Algimanto Damijonaičio vadovaujama komisija dirbs iki vasario 11 dienos ir turės pateikti savo išvadas. Pagrindiniai komisijos uždaviniai – išsiaiškinti, ar Socialinių paslaugų centro darbuotojų pasirašytame rašte išdėstyti argumentai apie direktorės Vilmos Bielskienės padarytus nusižengimus tikri, ar ne. Komisijoje taip pat dirbs centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja Irena Kasparaitienė, bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Šneideraitienė, socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė bei tarybos narė Violeta Simonavičienė.
 
Pasak A. Damijonaičio, penktadienį komisija jau rinkosi į pirmąjį posėdį ir centro direktorei parengė tam tikrą klausimyną, prie kurio ji turės pateikti ir prašomus dokumentus. „Antradienį bus kitas posėdis ir rinksimės tikrai dažnai, nes laiko mažai, o reikia labai daug ką išsiaiškinti, patikrinti. Labai nesmagu, kai savivaldybės įstaigoje taip vyksta ir darbuotojai tarpusavy nesutaria, bet ką darysi, aiškinsimės, žiūrime. Nusimato sudėtingas ir sunkus darbas“, - komentavo komisijos pirmininkas, neatmesdamas galimybės, kad dėl susiklosčiusios situacijos nemažą vaidmenį suvaidino kai kurių centre dirbančių žmonių ambicijos.
 
Apie Socialinių paslaugų centre susiklosčiusią situaciją rašėme praėjusiame laikraščio „Draugas“ numeryje, straipsnyje „Direktorę po padidinamuoju stiklu darbuotojai pakišo dėl algų, giminystės ryšių ir darbinės įtampos“.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos