baneris leidinys

aleknonis2Gruodžio pabaigoje lekėtiškis Antanas Aleknonis kreipėsi į Ūkio komiteto narius, prašydamas nustatyti, jo įsitikinimu, tikro kelio vietą ir peržiūrėti vietinės reikšmės kelių schemą. Ūkio komiteto pirmininkas Henrikas Zaremba, išanalizavęs situaciją, pateikė atsakymą.
 
Nuotr. Ūkio komitetas, išnagrinėjęs A. Aleknonio kreipimąsi, nerado jokių pažeidimų. Jeigu lekėtiškis nesutinka su išvada, jam rekomenduojama kreiptis į teismą.
 
A. Aleknonis aiškino, kad iš jo neteisėtai paimta 0.04 ha žemės, už kurią jis esą moka mokesčius ir per jo sklypą neteisėtai suformuotas kelias. Jau tuomet, verdant aštrioms diskusijoms, komiteto pirmininkas aiškino, kad problemos komitetas neišspręs, nes tai ne jo kompetencija. Visgi H. Zaremba įpareigojo Nacionalinės žemėtvarkos tarnybos Šakių skyriaus vedėją Algirdą Vaičiūną pateikti A. Aleknonio sklypo schemą, paaiškinti, ar kelias įeina į sklypo ribas, surinkti informaciją apie mokamą žemę.

„Šakių rajono savivaldybės tarybos Ūkio komitetas, išnagrinėjęs Jūsų pareiškimą ir išsakytas mintis komiteto posėdyje, teisės norminius aktus reglamentuojančius šiuos klausimus bei turimus kitų institucijų, nagrinėjusių Jūsų šią problemą raštus (atsakymus), nerado pagrindo teigti, kad Jums priklausantis nuosavybės teise žemės sklypo plotas yra išmatuotas neteisingai. Taip pat turimi dokumentai įrodo, kad kelio, einančio per jums priklausančią žemę, plotas neįskaitytas į jūsų nuosavybės teise turimos žemės plotą ir už šio kelio plotą Valstybinei mokesčių inspekcijai mokesčių nemokate“, - atsakyme A. Aleknoniui rašo H. Zaremba. Jei lekėtiškis su Ūkio komiteto išaiškinimu nesutinka, jam rekomenduojama kreiptis į teismus ir teisybės ieškoti ten. Tiesa, tai A. Aleknonis jau buvo daręs anksčiau ir jokių pažeidimų nebuvo nustatyta.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos