baneris leidinys

girenai bendruomeneGirėnų bendruomenės centras aktyviai įsitraukė į projektinę veiklą. Šiandien jis kviečia atvykti į sporto ir vaikų žaidimo aikštelės iškilmingą atidarymą, kuris Sūduvių gatvėje iškilo Žemės ūkio ministerijos finansuojamo projekto, kurio vertė beveik 25 tūkst. litų, dėka.
 
Nuotr. Girėnų bendruomenė daugelį sporto ir vaikų aikštelės įrengimo darbų atliko visuotinių talkų metu.
 
Praėjusiais metais girėniškiams kilo mintis atnaujinti senąją sporto aikštelę, šalia įrengiant žaidimų ir sūpynių kompleksą mažiesiems kaimo gyventojams. Pasak Girėnų bendruomenės centro pirmininko Zigmo Povilaičio, privatizavus buvusį vaikų darželį, vienintelė vieta, kur galėtų užsiėmimą rasti vaikai ir jaunimas, liko tik čia. „Aišku, labai riboja vieta – aplinkui privačios žmonių valdos ir plėstis jau nėra kur, vaikų žaidimų įrengimai tarsi įsprausti į kampą, nėra erdvės pabėgioti, paišdykauti“, - apgailestavo pirmininkas. – Tačiau tai vis tiek geriau, negu nieko.“

Projekto dėka padidėjo bendras sporto aikštyno plotas – greta esanti pelkė buvo užpilta žemėmis, šalia krepšinio aikštelės „išaugo“ tribūnos. „Viskam, ką svajojome padaryti, neužteko gautų 25 tūkst. litų, - pasakojo Z. Povilaitis. – Vien tribūnos kainavo apie 13 tūkst. litų. Norėjome jas įrengti po stogeliu. Labai reikėtų ir persirengimo kabinų.“ Nepaisant to, girėniškiai tikisi, pasinaudodami ES lėšomis, įgyvendinti dar vieną projektą ir pabaigti tai, kas buvo numatyta.

Vaikų žaidimo aikštelės įrengimui liko 5 tūkst. litų. Tad kažko labai gudraus nebuvo iš ko padaryti. Pasak bendruomenės pirmininko, buvo užsakyti mediniai žaidimų įrengimai, kuriuos gamino Vilkaviškio verslininkai. Tačiau, kad tai nėra labai patvarūs ir ilgaamžiai baldai girėniškiai pajuto jau po keleto mėnesių – išlūžo smėlio dėžės uždarymo durelės, sugedo viena supynė. „Daugelį darbų padarėme visuotinių talkų metu, - atviravo Z.Povilaitis. – Žmonės noriai įsitraukė. Ir ne veltui. Kai mokyklų aikštelės ištuštėjusios, čia pavakare jaunimo knibždėte knibžda. Vieni žaidžia, kiti  laukia eilės.“

Smagu, kad aplinkiniai gyventojai visuomeniški, patys prižiūri, kad aikštelė nebūtų niokojama, kad nebūtų šiukšlinama. Bendruomenės pirmininkas džiaugėsi, kad jaunimas priprato prie tvarkos, vis mažiau  „triaukščių“ keiksmažodžių girdėti. Girėnų kaime, kur šiandien gyvena apie vienas tūkst. gyventojų, labai reikėjo tokios laisvalaikio praleidimo vietos.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos