baneris leidinys

mikelionis dariusGegužės 27 dieną Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija svarstė tarybos nario bei žurnalisto, VšĮ „Mano rajonas“ vadovo Dariaus Mikelionio skundą dėl publikacijų laikraščiuose „Draugas“ ir „Valsčius“. Komisija nusprendė, kad laikraščių žurnalistai buvo teisūs, tačiau komisijos narių susidomėjimo sulaukė paties D. Mikelionio spausdinta publikacija.
 
D. Mikelionis į komisiją kreipėsi prašydamas išsiaiškinti, ar publikacijose, kuriose buvo aprašoma situacija, tiksliau konfliktas Socialinių paslaugų centre, nebuvo nusižengta Žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso normoms pateikti nešališką ir objektyvią informaciją, ar nepažeistos publikacijoje minimų Socialinių paslaugų centro darbuotojų privačių asmenų teisės. Komisija nusprendė, kad nei vienas, nei kitas laikraštis nepažeidė Žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso. „Publikacijos parašytos remiantis Šakių socialinių paslaugų centro darbuotojų pareiškimu rajono valdžiai, pareiškimas ne anonimiškas, nurodytos darbuotojų pavardės, todėl žurnalistai galėjo jas įvardinti publikacijose, pateikta Socialinių paslaugų centro direktorės nuomonė, kalbėta su Šakių rajono mero pareigas laikinai einančiu asmeniu, publikacijų autoriai savo nuomonės nereiškė“, - rašo komisijos pirmininkas Linas Slušnys.

Be to, komisijos, o ne laikraščių iniciatyva, artimiausiame posėdyje bus svarstoma paties D. Mikelionio publikacija “Delfi: “Dėžučių Lietuva: kodėl nemokame džiaugtis ir būti vieningi?”, kuri buvo išspausdinta nemokamai platiname jo leidinyje „Mano rajonas“. Komisija mano, kad D. Mikelionio publikaciją yra pagrindo svarstyti ir įvertinti Žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso požiūriu dėl galimo sąskaitų suvedinėjimo.

 „Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos