baneris leidinys

Rajono savivaldybės taryba nusprendė sudaryti galimybes Kudirkos Naumiesčio Šv.Kryžiaus Atradimo bažnyčiai pabaigti darbus, įgyvendinant projektą „Kudirkos Naumiesčio Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčios tvarkybos darbų užbaigimas ir pritaikymas visuomenės reikmėms. (II etapas)“, kurio vertė apie 1 mln. litų.  
Šis Kudirkos Naumiesčio Šv. Kryžiaus Atradimo parapijos projektas, kaip ir Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo projektas,  bus įgyvendinamas pritraukiant   Norvegijos finansinio mechanizmo 2009 –2014 metų Europos ekonominės erdvės programos „Kultūros ir gamtos paveldo išsaugojimas ir atgaivinimas“ finansavimo krypties „Iš dalies sutvarkytų nemedinių nekilnojamojo kultūros paveldo statinių tvarkybos darbų užbaigimo ir pritaikymo visuomenės reikmėms projektai“ lėšas. Jo tikslas – pratęsti ir užbaigti į kultūros paveldo objektų sąrašą įtrauktos Kudirkos Naumiesčio Šv.Kryžiaus Atradimo bažnyčios tvarkymo darbus:  iš lauko nudažyti apie 1800 kv.metrų bažnyčios sienų, restauruoti vartus, sutvarkyti apie 170 metrų ilgio mūrinę tvorą bei bažnyčios lauko duris, pakeisti apie 29 kv.metrų  langų, įrengti priešgaisrinę signalizaciją bei atlikti kitus būtinus restauravimo darbus.

Projektas įtrauktas į Marijampolės Regiono plėtros 2014-2020 metų ir Šakių rajono savivaldybės 2011-2017 metų plėtros planus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos