baneris leidinys

Šakių rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko paskutinis šiais metais socialinių darbuotojų susirinkimas. Nors vyravo šventinės nuotaikos, buvo paliesti ir keli reikšmingi klausimai.
 
Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė supažindino su Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimais ir papildymu. Nuo 2014 m. sausio mėn. socialinę pašalpą savivaldybės teiks vykdydamos savarankišką savivaldybių funkciją, kuri finansuojama iš savivaldybių biudžetų lėšų. Pagrindinis tikslas – didinti piniginės socialinės paramos tikslingumą ir veiksmingumą. Norima, kad savivaldos vaidmuo didėtų, būtų išplečiamos jos teisės ir atsakomybė už socialinės pašalpos nepasiturintiems gyventojams teikimo taiklumą ir veiksmingumą.

Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Pilypaitytė apibendrino Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo nuostatų taikymą praktikoje ir kitus aktualius darbinius klausimus.

Su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis rajono socialines darbuotojas pasveikino rajono savivaldybės meras J.Bertašius, vicemerė R.Rauktienė, Šakių meno mokyklos mokiniai ir Šakių sutrikusio intelekto asmenų užimtumo centro lankytojai.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos