baneris leidinys

svic pasitarimasPanašu, kad Šakių verslininkai nuo šiol aktyviau prisijungs prie europinių pinigų dalybų. Tai parodė užvakar vykęs susitikimas mero kabinete, kurio metu verslininkai sustiprino savo įtaką krašto organizacijose.
 
Nuotr. „Norėtume aktyviau dalyvauti ir žinoti strategines kryptis, labiau įtakoti grupės veiklą, žinoti situaciją“,- teigė D. Palukaitienė.
 
Kaip žinoma, per Šakių verslo informacijos centrą kilo Zanavykų sąšaukos kaip naujos rajono asociacijos idėja. Susitikimo metu buvo atliktas formalumas – buvo oficialiai pritarta, kad centras gali būti būsimosios Zanavykų asociacijos steigėju bei nariu. Taip pat dar labiau stiprinamas Verslo informacijos centro vaidmuo – pritarta, kad jis gali tapti Šakių krašto vietos veiklos grupės (VVG) nariu. Verslas savo pozicijas sustiprina VVG , nes ji pasipildo dviem naujais valdybos nariais – verslininkais Arūnu Tarnausku bei Juozu Daineliu.

Šakių verslo informacijos direktorė Daiva Palukaitienė paaiškino, kad naujoji VVG strategija yra aiškiai orientuota į verslą ir naujųjų darbo vietų kūrimą. Todėl ir centro dalyvavimas čia būtų labai naudingas, nes jis galėtų tapti tarpine grandimi tarp verslininkų ir Europos Sąjungos finansuojamų VVG projektų. “Norėtume aktyviau dalyvauti ir žinoti strategines kryptis, labiau daryti įtaką grupės veiklai, žinoti situaciją“,- teigė D. Palukaitienė, jau įgyvendinusi VVG projektą, mat tai gali daryti ir nebūtinai VVG nariai. A. Tarnausko nuomone, įvardinta misija yra „ko gero garbinga ir gera“.

Zanavykų sąšaukos steigiamasis susirinkimas vyks sausio 24 dieną, 15 val., visi norintys kviečiami dalyvauti. Kiek žinoma, jau yra 21 steigėjas, jų gali atsirasti ir daugiau.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos