Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) Šakių „Vytis“ ir toliau išlaiko lyderio pozicijas.

Penktadienį savų žiūrovų akivaizdoje 98:82 (25:29, 27:14, 28:16, 18:23) krepšininkai neturėjo problemų su Kauno KTU komanda.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 6 minutėms, šeimininkų persvara tesiekė 3 taškus (57:54), tačiau likusią ketvirčio dalį „Vytis“ laimėjo 23:5 ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui pirmavo solidžia 21 taško persvara (80:59).
girenai saskes
Nuotr. Minėdami Sausio 13-ąją girėniškiai suorganizavo šaškių turnyrą, kuriame jėgas išbandė net šeimomis.

Tarp daugelio, kurie praėjusį savaitgalį minėjo Lietuvos laisvės gynėjų dieną, – ir girėniškiai, Sausio 13-ąją Girėnų bendruomenės salėje ta proga suorganizavę bendruomenės šaškių turnyrą Šakių rajono sporto draugijos „Žalgiris“ prizams laimėti.
vytis foto luksta
D. Lukštos nuotr.: Nors rungtynės vyko apylygiai, tačiau lemiamu metu kontrolės į rankas „Vytis“ perimti nesugebėjo.

Prienų–Birštono „Vytautas“ su LiAngelo ir LaMelo Ballais priešakyje trečiadienio vakarą „Big Baller Brand Challenge Games“ mače pirmą kartą susikovė su profesionalia komanda – Mezon- NKL lyderiais Šakių „Vyčio“ krepšininkais. Beje, pergalę išplėšė ne mūsiškiai.
Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujantys „Šakiai“ sausio 13 d. buvo įveikti varžovų.

Namuose „Šakiai“ priėmė „KK Radviliškis-ŠSPC“ ekipą, tačiau fortūna buvo palankesnė svečiams. Rezultatu 61:82 (18:20, 16:18, 17:16, 10:28) „Šakiai“ pralošė ir sąskaitą įsirašė dar vieną pralaimėjimą.
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) lyderis Šakių „Vytis“ pranašumą prieš kitus varžovus demonstruoja toliau – didžiuliu skirtumu sutriuškino Mažeikių „Erelius“ bei užbaigė NKL pirmenybių antrojo rato kovas.

Paskutinėse rungtynėse namuose 102:62 (24:10, 31:12, 16:17, 31:23) „Vytis“ be vargo susitvarkė su Mažeikių „Ereliais“ bei pasiekė jau šeštąją pergalę paeiliui.
tinklinis naujametinis
Nuotr. Komandos prizininkės „Be apšilimo“, „Kebra“ ir „Kamikadzės“ buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais.

Sausio 7 dieną Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko naujametinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo aštuonios komandos: „Kebra“, „Be apšilimo“, „Neptūnas“, „Armatūra“, „Kamikadzės“, „Atrakcija“, „Kolegos“ ir „Nerauk rūtų“.
Naujus metus regionų krepšinio lygoje rugtyniaujantys „Šakiai“ pradėjo nesėkme.

Sausio 5 d. svečiuose žaidę „Šakiai“ rezultatu 79:97 nusileido Kelmės ekipai. Rezultatyviausi šakiečių komandoje buvo Aurimas Švelnys (23 taškai) ir Giedrius Būda (22 taškai).

RKL B divizione A grupėje žaidžiantys  „Šakiai“ tarp 12 komandų šiuo metu bendroje turnyrinės lentelės vietoje su 4 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais išlieka  aštunti.
Senuosius užbaigę sėkmingai „Vyčio“ krepšininkai sustoti nežada – ir naujaisiais klupdo savo varžovus ir demonstruoja pranašumą.

Praėjusį ketvirtadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) lyderis Šakių „Vytis“ išvykoje 101:74 (34:12, 24:15, 26:22, 17:25) nugalėjo „Palangos“ ekipą.

Rungtynių baigtis buvo nulemta jau pirmajame kėlinyje, nors jo viduryje svečių pranašumas tesiekė 1 tašką (9:8). Vis tik šakiškiai ketvirtį baigė įspūdingu spurtu 25:4 bei susikrovė solidžią persvarą (34:12).

„Vytis“ dvitaškius šiame susitikime metė net 71 proc. taiklumu (32/45). Palangiškiai iš vidutinio nuotolio taip pat metė solidžiu 52 proc. taiklumu (19/36), tačiau tai nesukūrė jokios intrigos.