baneris leidinys

zanavykas spaudosPirmadienį Vilniuje surengtoje spaudos konferencijoje pristatytas naujas krepšinio realybės šou.
 
Nuotr. Pirmadienį Vilniuje buvo pristatytas unikalus krepšinio realybės šou.
 
Analogų neturintis TV3 televizijos projektas „Lietuvos krepšinio fanų komanda“ jau netrukus žengs pirmuosius žingsnius. Daugelis nekantriai laukia, kaip atrodys ši išskirtinė komanda, tačiau jau dabar yra aišku – Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) besikausiantis Šakių klubas sezonui ruošiasi labai rimtai bei ambicingus tikslus įgyvendinti sieks su tikra profesionalų kompanija. Joje darbuosis ir Lietuvos vyrų rinktinės trenerių štabo narys Darius Maskoliūnas. Komandos konsultanto pareigas užimsiantis specialistas teigė, jog išgirdęs projekto sumanytojo Rolando Skaisgirio idėją ilgai nedvejojo ir nekantraudamas sutiko tapti unikalios komandos dalimi.

Puikiai žinomas strategas D. Maskoliūnas dalyvaus komandos komplektavimo procese, padės vyr. treneriui Nerijui Zabarauskui priimti sprendimus bei tarp norinčių žaisti komandoje ieškos neatrastų talentų. Pasak D. Maskoliūno, pagrindinis šio projekto tikslas ir yra rasti dar neapšlifuotus deimantus, kurie turėtų progą atsiskleisti bei palypėtų sportinės karjeros laiptais aukštyn.

D. Maskoliūnas akcentavo – įdomiausia jam bus stebėti, kaip būrys krepšinio sirgalių sugebės ne žodžiais, o darbais prisidėti prie komandos veiklos. Krepšinį puikiai išmanantis treneris šyptelėjo sakydamas, jog pagaliau sirgaliai galės savo kailiu pajausti, ką iš tiesų reiškia suktis krepšinio virtuvėje.

„Man bus labai smalsu pamatyti, kaip visi vadinamieji Lietuvos krepšinio ekspertai sureaguos į šį projektą, kaip jame dalyvaus, kaip priims sprendimus. Čia jie turės progą ne tik atsisėdę prie kompiuterio parašyti, jog tas – vienoks, o kitas – kitoks, tačiau patys rinks žaidėjus, dėlios sudėtis ir žiūrės, kaip viskas vyks“, – kalbėjo D. Maskoliūnas.

 Nors projektas „Lietuvos krepšinio fanų komanda“ – dar tik šviežiai pristatytas visuomenei, D. Maskoliūnas tiki, kad jis bus išties sėkmingas: „Labai linkiu, jog projektas sulauktų didelio pasisekimo ir gyvuotų ne vienerius metus.“

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos