baneris leidinys

futbolas zalgirisGelgaudiškio mokyklos sporto aikštyne rugpjūčio 30-ąją vykęs vienos dienos futbolo turnyras 7x7 Seimo nario Mindaugo Basčio taurei laimėti buvo tikra šventė šios sporto šakos aistruoliams. Turnyre dalyvavo ne tik septynios mėgėjų futbolo komandos, bet ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai.
 
Nuotr. Gelgaudiškyje surengtame vienos dienos futbolo turnyre dalyvavo ir Vilniaus „Žalgiris“.
 
Kaip pastebėjo šio sporto renginio Gelgaudiškyje iniciatorius ir globėjas M. Bastys, futbolas yra itin patraukli laisvalaikio praleidimo forma. „Šiemet Šakiuose buvo įkurta mėgėjų futbolo lyga, surengtas futbolo turnyras bei nuspręsta Gelgaudiškyje suorganizuoti baigiamąjį turnyrą M. Basčio taurei laimėti. Visi aktyviausi rajono klubai tam pritarė. Nusprendžiau pakalbinti Vilniaus „Žalgirio“ klubo direktorę Vilmą Venslovaitienę ir pakviesti vienos dienos turnyre dalyvauti žalgiriečius. Džiugu, kad jie maloniai sutiko atvykti į Gelgaudiškį,“ – apie renginio organizavimo užkulisius pasakojo M. Bastys.
 
Puiki galimybė išbandyti savo jėgas

Turnyro metu netrūko nei sportinio azarto, nei sirgalių aistrų. Tuo pačiu metu dviejuose futbolo aikštynuose vykusiose varžybose, kurių tvarkaraštis buvo sudarytas burtų keliu, kas dešimt minučių viena komanda keitė kitą – gausėjo įvarčių, kaito turnyro atmosfera. Draugiškame turnyre susirungė Vilniaus „Žalgiris”,  FK „Lekėčiai”, FK „Gelgaudiškis“, GFK „Jaunimo imperija”, GFK „Gelžbetonis –legendos“, SK „Audra”, „Vilkija“ (Kauno r.), Šakių futbolo komanda „Sparta“. Varžyboms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjas kaunietis Saulius Karka ir jo kolega, antros kategorijos teisėjas Edgaras Bučinskas.
 
Pagrindinė taurė atiteko žalgiriečiams

Pasibaigus futbolo turnyrui ir susumavus rezultatus, paaiškėjo turnyro nugalėtojai ir geriausi žaidėjai. Pirmoji turnyro 7x7 vieta atiteko žalgiriečiams, garbinga antroji vieta – FK „Gelgaudiškis“ komandai, o tretieji liko Šakių „Sparta“ žaidėjai. Rezultatyviausiu žaidėju pripažintas FK „Gelgaudiškis“ žaidėjas Paulius Rokas, o geriausiu turnyro gynėju – Egidijus Digrys, atstovavęs Šakių futbolo komandai „Sparta“. Geriausiu vartininku pripažintas klubo „Gelgaudiškis“ narys Arvydas Rimas. Apdovanojimo ceremonijos metu M. Bastys už gražią sporto šventę, suvienijusią futbolo  mėgėjus ir profesionalus, dėkojo turnyro šeimininkams ir pagrindiniam šio renginio organizatoriui – Atviros Šakių rajono mini futbolo lygos vadovui Linui Germanui bei visai Gelgaudiškio bendruomenei.
 
 „Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos