baneris leidinys

neigaliuju zaidynesRugsėjo 24 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) vyko X-osios žmonių su negalia sporto žaidynės.
 
Nuotr. Žaidynėmis siekiama įgyvendinti nacionalinę žmonių su negalia socialinės integracijos programą.
 
Žaidynėse, kurias organizavo Šakių rajono Neįgaliųjų draugija ir Šakių rajono JKSC, dalyvavo virš 100 dalyvių iš Kazlų Rūdos, Šakių, Lukšių, Gelgaudiškio, Plokščių, Barzdų, Sudargo, Griškabūdžio, Kalvarijos, Tauragės, Marijampolės. Po žaidynių visi dalyviai Šakių rajono savivaldybės mero Juozo Bertašiaus kvietimu galėjo nemokamai naudotis Šakių rajono JKSC baseino paslaugomis.

Šių žaidynių tikslas – įgyvendinti nacionalinę žmonių su negalia socialinės integracijos programą, o uždaviniai – sukviesti į sporto aikštynus bet kokio amžiaus regėjimo, klausos, intelekto, judėjimo ir kitus sutrikimus turinčius neįgaliuosius, diegti kūno kultūrą ir sportą kaip vieną iš svarbiausių sveikatingumo priemonių, siekti sutrikusių sveikatos funkcijų atstatymo kūno kultūros ir sporto priemonėmis, propaguoti sveiką gyvenseną, sudaryti sąlygas neįgaliesiems bendrauti, varžytis ir siekti sportinių rezultatų pagal savo išgales.

Žaidynių dalyviai varžėsi rankų lenkimo varžybose, lenktynėse neįgaliųjų vežimėliais, kamuoliuko mėtymo į taikinį, smiginio ir krepšinio baudų metimo varžybose.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos