baneris leidinys

slalomasBliuviškių kaimo aerodrome įvyko jau trečius metus iš eilės „Šakių ASK“ organizuojamos automobilių slalomo varžybos „Šakių ruduo 2015“. Kaip ir kiekvienais metais, iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių atvykę dalyviai savo jėgas galėjo išmėginti net šešiose klasėse.

Nuotr. Bliuviškių aerodrome slalomo dalyviai jėgas išmėgino net šešiose klasėse.

Daugiausia dalyvių lenktyniavo FWD (automobiliai priekiniais varomais ratais) bei laisvojoje klasėje. Kiekvienoje iš šių klasių varžėsi net 14 dalyvių.

FWD klasėje pirmą vietą iškovojo Ignas Domeika, antras liko Vidas Valuckas, o trečias – Mindaugas Simkevičius. Laisvojoje klasėje pirmą vietą taip pat laimėjo Ignas Domeika, antrą – Vilmantas Stanaitis, o trečią – Kęstutis Jankauskas.
 
RWD (automobiliai galiniais varomais ratais) klasėje varžėsi 11 dalyvių. Pirmą vietą iškovo Kęstutis Jankauskas, antrą – Modestas Valtys, o trečią – Paulius Reisas.

Keturiais ratais varomų automobilių klasėje pirmą vietą užėmė Ignas Domeika, antrą – Vidas Valuckas, o trečią – Ligitas Kordušas.

Renginio organizatoriai džiaugėsi, jog automobilių slalomo varžybose lenktyniavo taip pat ir merginos. Damų klasėje prie starto linijos rikiavosi keturios moterys.

Pirmą vietą laimėjo jau nebe pirmus metus „Šakių ASK“ organizuojamuose slalomuose dalyvaujanti Gabrielė Aleksynaitė. Antrą vietą iškovojo Vytautė Žemaitaitytė, trečioji finišavo Kotryna Kniezaitė.

Paskutinėje – „VAZ-klasika“ automobilių klasėje rungėsi net šeši senosios technikos mylėtojai. Pirmą vietą pelnė Ernestas Grabauskas, antrą – Tomas Beganskas, trečias buvo Saulius Šuopys.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos