baneris leidinys

kvadratasPraėjusį šeštadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės kvadrato varžybos, kur rajono garbę gynė Šakių „Varpo“ mokyklos berniukų ir mergaičių komandos (gimę 2003 m. ir jaunesni).

Nuotr.  „Varpo“ mergaičių komanda (kairėje) tarpzoninėse varžybose laimėjo antrąją vietą, tačiau to neužteko, kad patektų į respublikinį etapą.

Tarpzoninėse varžybose be varpiečių mergaičių dalyvavo Druskininkų „Atgimimo“ mokykla, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla ir Kauno raj. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos komandos. „Varpo“ komanda laimėjo antrąją vietą.
 
Mūsiškiai berniukai tarpzoninėse varžybose susirungė su komandomis iš Varėnos raj. Merkinės Vinco Krėvės, Kauno raj. Vilkijos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijų. Jiems sekėsi blogiau nei merginoms, užėmusioms ketvirtąją vietą.

Tad į respublikinį etapą nei berniukai, nei  mergaitės nevyks, nes ten susirungia tik pirmąsias vietas tarpzoninėse varžybose iškovojusios komandos.

Prieš kurį laiką Raseiniuose rajoną zoninėse varžybose atstovavusios Šakių „Varpo“ mokyklos mergaičių ir berniukų komandos iškovojo pirmąsias vietas ir galimybę kovoti Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato tarpzoninėse varžybose.

Kaimo vietovių mokyklų varžybose rajoną zoninėse varžybose atstovavo Griškabūdžio gimnazijos mergaičių komanda ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos berniukai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos