baneris leidinys

laisve krepsinisVasario 14 dieną Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko tradicinis Lietuvos „Žalgirio“ draugijos ir Seimo nario Mindaugo Basčio krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Nuotr. Turnyro nugalėtojai „Laisvės“ krepšininkai kartu su (iš kairės) Lietuvos „Žalgirio“ draugijos generaliniu sekretoriumi Vytu Nėniumi ir Seimo nariu Mindaugu Basčiu.

Iš viso turnyre dalyvavo keturios kviestinės komandos: „Kriūkai“, Šakių „Skveras“, Griškabūdžio „Nova“ ir „Laisvė“, kuri pakeitė atsisakiusią „Valdoną“. Po burtų traukimo pirmos į kovą stojo „Kriūkų“ ir „Laisvės“ komandos. „Laisvė“ rezultatu 43:41 įveikė „Kriūkus“. Laimėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė M.Karpičius, pelnęs 9, G. Sutkus ir E Staugaitis – po 8 taškus. Tarp kriūkiečių geriausia sekėsi A. Švelniui ir P. Balčiūnui, pataikiusiems po 10 taškų.
 
Vėliau aikštelėje susitiko „Nova“ ir „Skveras“. Čia rezultatu 46:38 pergalę iškovojo griškabūdiečiai. 16 taškų nugalėtojams pelnė R. Murauskas, 7 – G. Bacevičius. „Skvero“ komandoje geriausiai sekėsi M. Švelniui, pelniusiam 16 taškų ir T. Butkui (10 taškų).

Pusfinalyje dėl III–IV vietos susirungė „Kriūkai“ ir „Skveras“. Pergalę ir trečiąją vietą rezultatu 41:25 iškovojo kriūkiečiai. Rezultatyviausiai tarp nugalėtojų žaidė A. Švelnys – 14 ir J. Stanaitis – 9 taškai. „Skvero“ komandoje 9 taškus pelnė V. Bernotas, 5 – T.Butkus.

Finale susitiko „Laisvės“ ir „Novos“ komandos. Pergalę ir turnyro taurę iškovojo „Laisvės“ krepšininkai. Jie griškabūdiečius įveikė 41:38. Nugalėtojams 12 taškų pelnė M. Karpičius, 11– M. Kriaučiūnas. „Novos“ komandoje rezultatyviausia žaidė R. Murauskas – 18 ir L. Matulaitis – 8 taškai.

Po varžybų diplomus ir taurę krepšininkams teikė Seimo narys Mindaugas Bastys. Absoliučiai rezultatyviausiu žaidėju pripažintas „Novos“ krepšininkas R. Murauskas. Jam apdovanojimą įteikė Lietuvos „Žalgirio“ draugijos generalinis sekretorius Vytas Nėnius, išreiškęs viltį, kad tradicinis turnyras vyks ir toliau.

Po apdovanojimų komandos buvo pavaišintos „Varpo“ mokyklos tradiciniu kugeliu, sūriu bei kepta duona su alumi.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos