baneris leidinys

Balandžio 14 dieną buvo paskirstytos lėšos nevyriausybinėms organizacijoms, laimėjusioms kūno kultūros ir sporto projektus.

Didžiausia suma (1645 eurų) skirta VšĮ „Motorsport LT“, sporto klubui „Audra“ – 1218 eurų, Šakių krepšinio lygai – 1179 eurų, sporto klubui „Ošimas“ – 1062 eurai, Kultūros ir sporto klubui (badmintonas) – 1054 eurai, futbolo klubui „Gelgaudiškis“ – 1020 eurų, sporto ir laisvalaikio klubui „Vėjas“ – 1015 eurų, dažasvydžio sporto klubui „Trigada SS“ – 1000 eurų, klubui „Aidas“ – 998 eurai, Lukšių sporto klubui – 937 eurai, Šakių automobilių sporto klubui „Šakių ASK“ – 930 eurų, asociacijai SK „Spurtas“ – 742 eurai, Šakių rajono sporto klubų sąjungai skirta mažiausiai – 200 eurų.
 
Komisijos pirmininkė Rima Mozūraitienė sakė, kad visa klubų veikla – sportinė.

Iš viso buvo paskirstyta 13 tūkst. eurų 13 sporto organizacijų. Už skirtas lėšas klubai organizuoja renginius, rengia varžybas, išvykas ir pan. Prioritetas buvo teikiamas tiems projektams, kurie pritrauks daugiau žmonių, bus organizuojami rajone. Svarbu ir tai, ar klubas veiklai nusimato finansavimą iš kitų šaltinių, ieško rėmėjų, gauna 2 proc. paramą, ar tikisi veiklą vykdyti tik finansuojant savivaldybei.

Apskritai, pasak komisijos pirmininkės, projektai kiekvienais metais gerėja, akivaizdu, kad rašantieji įdeda daugiau pastangų.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos