akcija2024 568px

vytis padekaGintarė MARTINAITIENĖ

Šakių krepšinio klubui „Vytis“ sezonas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) buvo išskirtinis. Nors nepavyko pasipuošti medaliais, komandos rėmėjai pripažino, kad sezonas buvo vertas dėmesio. Apie tai krepšininkai ir rėmėjais kalbėjosi su rajono meru Juozu Bertašiumi.

Nuotr. Jauniausias komandos žaidėjas Martynas Pacevičius dėkojo ir treneriui, ir komandai.

Trečiadienį mero darbo kabinete buvo suorganizuotas susitikimas, kurio metu prie bendro stalo sėdo krepšininkai ir komandos rėmėjai. Jiems J. Bertašius įteikė padėkos raštus ir komandos fotodrobes. Taip pat išreiškė viltį, kad jie su krepšiniu draugaus ir toliau. Rajono vadovas džiaugėsi, kad naujas projektas pasiteisino ir Šakių vardas buvo girdimas visoje šalyje.
 
Nors rėmėjų yra daugiau, bet susitikime dalyvavo ir pagarbos nusipelnė projekto sumanytojas kraštietis prodiuseris Rolandas Skaizgirys, Justinas Garliauskas, Pranas Dailidė, Alvydas Miliūnas, Arūnas Tarnaukas, Valdas Savukaitis. Klubo vardu padėkos žodžius „Vyčio“ vadovas Vytautas Strokas išsakė ir merui.

„Man duota tiek įpareigojimų, kad geriau negarsinsiu, nes nežinau, kaip reikės tai padaryti. Bet rankas paspaudėme, o tai yra aukščiau už bet kokį pasirašytą dokumentą“, – po uždaro susitikimo su klubo rėmėjais kalbėjo J. Bertašius.

Visgi jis pripažino, kad iškeltų tikslų įgyvendinimui koją kiša pinigų stygius. Ko konkrečiai rėmėjai jo prašė, sakė nenorintis detalizuoti.

Kol kas neaiški komandos sudėtis, neįvardijamas ir būsimas biudžetas. Galima suprasti, kad jis planuojamas didesnis nei šį sezoną, tačiau ar pavyks tokį surinkti – dar neaišku. Neoficialiomis žiniomis, ekipos biudžetas – apie 100 tūkst. eurų. Tad galutiniai niuansai bus sudėlioti rudenį, prieš prasidedant naujam NKL sezonui.

Jau aišku, kad su komanda nedirbs šį sezoną „Vytį“ treniravęs Nerijus Zabarauskas. Jis padėkojo rėmėjams už išreikštą pasitikėjimą ir galimybę dirbti naujame, pilname iššūkių projekte, kuris buvo nauja ir įdomi patirtis.

„Noriu „Vyčiui“ palinkėti neapleisti buvusių pozicijų. Linkiu, kad nauji į projektą ateisiantys žmonės galėtų įnešti savo dalį ir Šakių bendruomenė gautų gerų emocijų“, – linkėjo N. Zabarauskas.

Padėkos žodžiai išsakyti ne tik rėmėjams. Už gerą žaidimą, emocijas, sukurtą atmosferą bei atsidavimą „ačiū“ ištarta ir krepšininkams. Iki šiol į krepšinio rungtynes nesirinkdavo tiek žiūrovų, tad tik dėl krepšininkų žaidimo, kaip sakė klubo prezidentas P. Dailidė, Šakiai tapo žinomesni. Jis išreiškė viltį, kad su didžiąja dalimi krepšininkų pasimatys, nes „Vytis“ NKL žais ir ateinantį sezoną. Pasidžiaugta, kad gairės dėliojamos anksčiau nei pernai, tad tikimasi geresnio pasiruošimo ir aukštesnių rezultatų.

Pasak projekto iniciatoriaus R. Skaizgirio, jis kartu su J. Garliausku prieš projekto pradžią kėlė daug tikslų, ne vienas iš jų nepasiteisino, buvo susidurta ir su nemažai kliūčių, tačiau apie tai kalbėti prodiuseris nelinkęs. Pavyko tai, kad Šakiuose buriasi krepšinio bendruomenė, kuri susirinkusi į rungtynes puikiai praleidžia laiką. Ne paslaptis, kad žinomumas didina ir krepšininkų vertę. Dėl to jis sakė taip pat besidžiaugiantis.

Neįprastas sezonas buvo ir patiems krepšininkams, nes juos nuolat filmavo operatoriai, sirgaliai galėjo stebėti ekipos virtuvę. Nors ne vienas pripažino, kad pradžia nebuvo lengva, trūko ir žaidėjų, pasidžiaugta, kad galiausiai komanda susiformavo ir žaidė vieningai. Jauniausias komandos žaidėjas Martynas Pacevičius dėkojo ir treneriui, ir komandai už patarimus, kantrybę ir sunkaus charakterio toleravimą. Vienintelis komandoje žaidžiantis kraštietis Marijus Užupis apgailestavo, kad sezono pabaigoje komandai nepavyko sužaisti, kaip iš jų buvo tikėtasi (pralaimėję ketvirtfinalio seriją liko penktoje-aštuntoje vietoje), tačiau sportas – toks dalykas. Pasak R. Skaizgirio, praėjus kuriam laikui ir pralaimėjimus prisimeni kaip smagią ir gerą patirtį. Na, o meras nebūtų meras, jei ko nors nežadėtų. Jis tikino: jeigu „Vytis“ taps čempionais, Šakiuose bus pastatytas dar vienas sporto aikštynas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos