akcija2024 568px

jadagonys varzybosGegužės 24 d. rytą Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva Jadagoniuose, Pagonijos pramogų parke, antrą kartą buvo organizuojamos „Ištiesk pagalbos ranką” varžybos.  Sveikatos ir saugos tema vykusiose varžybose šiais metais dalyvavo keturiolika komandų.

Nuotr. Viena iš užduočių – užkurti laužą iš gamtoje randamų priemonių, liepsna nudeginti virvutę ir kuo greičiau viską užgesinti.

8–9 kl. moksleivių ir jungtinė mokytojų, svečių ir žiūrovų komanda tarpusavyje išbandė ne tik savo ištvermę, bet ir žinias sveikatos bei saugos klausimais. Varžybų dalyviai pagal nuorodas žemėlapyje turėjo aplankyti 10 punktų, kuriuose atliko įvairias užduotis. Teko gaivinti, pasitikrinti žinias apie valgomas bei nuodingas miško gėrybes ar šokinėti per gumą. Pavyzdžiui, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos punkte dalyviai turėjo užkurti laužą iš gamtoje randamų priemonių, liepsna nudeginti virvutę ir kuo greičiau viską užgesinti. Taip pat teko pasigaminti valgyti, išmokti užsirišti ant savęs virves ar greitai persikelti per pelkę. Šiųmetinė naujovė – paruošti dviračius ir jų vairuotojus važiavimui tamsiuoju paros metu.
 
Kol buvo skaičiuojami rezultatai, išalkę vaišinosi sriuba, gaivinosi Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos šaltu vandens dušu. Norintys užsidėję girtumo akinius dalyvavo  tritaškių ir baudų mėtymo bei vairavimo užduotyse.

Susumavus rezultatus I vietą iškovojo pirmą kartą šiose varžybose dalyvavusi Lekėčių mokyklos komanda „Lekėtukai“, II vieta atiteko Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos devintokų komandai „Gelgaudiškio pagalba“, III vietą iškovojo Paluobių mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „Žaliukai“.

Visuomenės sveikatos biuras dėkoja visiems, prisidėjusiems prie renginio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos