baneris leidinys

Pliažo tinklinis pasidarė labai populiarus – be jo neapsieina nė viena rajone organizuojama bendruomenės, kaimo ar miestelio šventė. Liepos 23 d. Gerdžiūnų bendruomenė jau devintą kartą surengė pliažo tinklinio varžybas, kuriose dalyvavo 12 komandų.

Jaunimo iniciatyvų skatinimo projektą „Gyvenk sveikai – 9“, finansuojamą Šakių rajono savivaldybės, parengė ir įgyvendino iniciatyvus ir perspektyvus Gerdžiūnų bendruomenės jaunimas – Viktorija Puidokaitė, Rokas Kumštaitis, Laurynas Puidokas, Adomas Stanaitis, Vėjūnė Bataitytė. Visą šeštadienio dieną tinklinio aikštelėje vyko įnirtingos kovos tarp dešimties vyrų ir dviejų merginų komandų. Pirmą vietą užėmė lukšiečių komanda: Laimis Linertas, Tomas Butkus, Mindaugas Vilkaitis. Merginų grupėje neaplenkiamos buvo lukšietės seserys Ugnė ir Gabija Batulevičiūtės, o antra vieta džiaugėsi kaunietės, viešinčios pas senelius Kreivių kaime, – Austė ir Justė Skaisgirytės.
Projekto organizatoriai džiaugėsi, jog varžybų metu nesimatė nei rūkančių, nei neblaivių asmenų netgi tarp žiūrovų.
 
Lukšietis L. Linertas ne tik nuolatinis tinklinio varžybų dalyvis, bet tinklinio paslapčių moko vaikus ir jaunimą. Jis sakė, kad šią vasarą jau sužaistos šešerios varžybos. Nors vasara dar tik įpusėjo, tikisi dar tiek pat sužaisti, nes laukia varžybos Slavikuose, Lukšiuose ir kitur.

„Žaisti tinklinį – man malonumas. Praeitais metais turėjau tik du laisvus savaitgalius, šiais metais irgi panašiai, bet visada lieka laiko ir kitokiam sportui: minu dviratį, žaidžiu krepšinį, bėgioju“, – atviravo L. Linertas. Jis mano, kad visos sporto šakos yra įdomios ir ugdo asmenybę.

„Jaunimas turėtų sportuoti, nepasisekus pasiekti norimo rezultato, – nenuleisti rankų. Sportuodami mokomės bendrauti, ugdoma komandinė dvasia ir kūrybiškumas“, – sakė tinklinio entuziastas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos