baneris leidinys

Rugsėjo pradžioje rajono cukralige sergančiųjų klubo „Linelis“ dešimt narių dalyvavo Marijampolėje vykusiose respublikinėse sporto varžybose „Cukrinis diabetas – ne kliūtis sportuoti“, iš kurių grįžo su medaliais.

Klubo „Linelis“ pirmininkė Biruta Jančaitienė teigė, jog tai penktos tokios varžybos, kuriose dalyvavo 65 dalyviai iš aštuonių Lietuvos rajonų. Iš viso 12 komandų varžėsi Bočios (žaidimas su rutuliais), smiginio, baudų metimo ir judriosios estafetės rungtyse. Pasak pirmininkės, jau trečią kartą varžybos organizuojamos Sūduvos sostinėje, nes Marijampolės klubas „Diabetas ABC“ trejus metus iš eilės laimėjęs simbolinę Bočios rungtį.
 
Varžybos prasidėjo smiginio rungtimi. Tarp moterų taikliausia buvo mūsų rajono dalyvė, liepalotiškė Lidija Baranauskienė. Antra taip pat šakietė – Irena Degutienė.

Baudų metimo rungtyje antrus metus iš eilės čempionės vardo neužleido ir pirmą vietą iškovojo mūsiškė klubo „Linelis“ pirmininkė B. Jančaitienė, šiemet pataikiusi net septynias baudas iš dešimt galimų. Liepalotiškė L. Baranauskienė ir čia pelnė medalį – laimėjo antrą vietą.

Judriojoje estafetėje šakiečiams atiteko antra vieta, juos aplenkė plungiškiai.

Kadangi Bočios rungtyje nenugalimi buvo Rokiškio sportininkai, tai ir lėmė, kad kitais metais sporto varžybas visos šalies diabeto klubų sportininkams organizuos jie. Šakiečiai jose planuoja ir vėl dalyvauti.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Tomasas 2016-09-28 18:44
Svarbiausia motyvaciją išlaikyti!
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos