akcija2024 568px

bliuvisring
Nuotr. Rimtų incidentų varžybų metu išvengta, tačiau savo jėgas išbandę nauji dalyviai sumaišė kortas nuolatiniams ir sukelė kur kas daugiau emocijų.

Kovo 4 d. Bliuviškių kaimo aerodrome vyko trečiasis ir paskutinysis „Bliuviškring 2017“ etapas, daugeliui dalyvių lėmęs taškų pasiskirstymą bendroje įskaitos lentelėje. Renginyje dalyvavo sportininkai ne tik iš Šakių rajono, bet ir iš Jurbarko, Tauragės, Kazlų Rūdos, Vilniaus ir kitų miestų.
 
Renginio organizatorius Gytį Matusevičių ir Tautvydą Sutkų nustebino dalyvių skaičius –  nuolatinių buvo apie 35, o savo jėgas išbandę nauji dalyviai sumaišė kortas nuolatiniams. Rimtų incidentų pavyko išvengti, tik Sauliaus Šuopio „Lados“ nukrito priekinis ratas ir lūžo stabdžių diskas, nes neatlaikė varžtai. Pauliui Kazlauskui su „BMW 318“ varžybos baigėsi pavarų dėžės gedimu. Renginio metu vyko keletas konkursų, „Pūtros“ klasės kovos.

Pramoginėje „Pūtros“ klasėje galėjo dalyvauti automobiliai iki 200 eurų vertės. Čia susirungė trys dalyviai. Pirmas buvo Vygantas Luckus su „Nissan Primera“, antras Jonas Girdauskas, trečias – Deividas Dailidė. Jie vairavo jau įžymybe tapusį automobilį „Mitsubishi Colt – Debesėlį“.

Priekiu varomų automobilių (FWD) klasėje geriausiai sekėsi Gyčiui Greičiui, antrą vietą užėmė gimtadienį tą dieną šventęs Tomas Kažemėkaitis, trečią vietą laimėjo Aivaras Petkūnas. Visi jie vairavo „Opel Astra“ automobilius.

Galiniais ratais varomų automobilių (RWD) klasėje pirmas buvo Vilmantas Frolovas su „Toyota MR2“, antras liko Vaidas Misčikas su „BMW“, trečią vietą laimėjo Žydrūnas Stankevičius taip pat su „BMW“.

Visais ratais varomų automobilių (AWD) klasėje nepralenkiamas buvo Daivaras Juškys su „Mitsubishi Lancer Evo“, antrą vietą užėmė Ligitas Kordušas su „Audi A4 quattro“, trečią vietą laimėjo Tautvydas Dovydaitis su „VW Passat“.

„Lada“ klasėje geriausiai sekėsi Ernestui Grabauskui su „Lada 2103“, antrą vietą užėmė svečias iš Vilniaus Tomas Beganskas su „Lada 2101“, trečias buvo Saulius Šuopys su „Lada 21013“.

„Laisvoje“ klasėje pirmą vietą užėmė Vilmantas Frolovas, antras buvo Rimantas Martinkevičius su „Toyota MR2“, trečią vietą užėmė Gytis Greičius su „Opel Astra“.

Organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo, ir kviečia norinčius pasveikinti savus į „Bliuviškring 2017“ uždarymo vakarą, kuris vyks kovo 25 d. Liepalotuose BC „Tėviškė“ patalpose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos