baneris leidinys

sachmatai laimutis
Nuotr. Tarp šakiečių vyrų grupėje geriausiai sekėsi Laimučiui Kasparavičiui (žaidžia), iškovojusiam trečią vietą.


Šakiuose kovo 12-ąją surengtas šachmatų turnyras kriūkiečio, buvusio LR  Seimo nario Juozo Basčio atminimo taurei laimėti.
 
Šiemet tradiciniame septintajame respublikiniame turnyre „Varpo“ mokykloje dalyvavo  43 šachmatų sporto entuziastai, tarptautinių šachmatų turnyrų dalyviai ir nugalėtojai, veteranai bei jaunimas iš kaimyninių Jurbarko, Vilkaviškio rajonų, taip pat Šiaulių,  Kazlų Rūdos, Alytaus, Kauno bei Vilniaus. Šakiečiai į turnyrą registravosi aktyviausiai.

Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, prie šachmatų lentos sėdo ir Juozo Basčio anūkė, kriūkietė verslininkė Raminta Bastytė. Azarto ir energijos nestokojanti moteris juokavo, jog prieš būsimus rajono savivaldybės mero rinkimus pravartu prasimankštinti prie šachmatų lentos.

Kiekvienais metais kaip ekspertas šakiečių turnyruose dalyvauja tarptautinis šachmatų sporto meistras, olimpinis čempionas Vaidas Sakalauskas.

„Džiaugiuosi, kad galiu prisidėti prie šachmatų sporto propagavimo. Manau, šis turnyras Šakiuose – vienas geresnių Lietuvoje, jame vyrauja puiki draugiška ir šeimyninė atmosfera. Akivaizdu, turnyras plečiasi ir populiarėja“, – sakė ištikimas  turnyro dalyvis, kasmet į Šakius atsivežantis būrelį gabiausių savo mokinių.

Susumavus turnyro rezultatus paaiškėjo, jog absoliučiu šiemetinio šachmatų turnyro nugalėtoju tapo vilnietis Romanas Skrebnevskis. Praėjusių metų nugalėtojas Seimo narys Julius Sabatauskas šįkart liko antrasis, o trečią vietą iškovojo šakietis Laimutis Kasparavičius. Puikiai turnyre pasirodė V. Sakalausko mokinys Matas Indriūnas – jaunasis šachmatininkas, jau turintis ir  Lietuvos čempiono titulą, turnyro lentelėje likęs ketvirtas. Kriūkietė  R. Bastytė moterų grupėje buvo antra.

Visiems šachmatininkams turnyro organizatorius Seimo narys Mindaugas Bastys įteikė simbolines atminimo dovanos ir padėkas už dalyvavimą turnyre.  Jis džiaugėsi, jog turnyras, skirtas jo tėtei atminti, pradžioje sumanytas kaip savotiškas šeimyninis žaidimas šachmatais, iki šiol tęsiasi.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos