baneris leidinys

krepsinis kartos
Nuotr. Antrus metus organizuotame trijų kartų krepšinio turnyre varžėsi girėniškių jaunimo, vyrų ir veteranų komandos.

Liepos 6 d., minint Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo) dieną, jau antrus metus iš eilės vyko trijų kartų krepšinio turnyras Girėnų bendruomenės prizams laimėti.
 
Čia varžėsi girėniškių jaunimo, vyrų ir veteranų komandos. Rungtynes pradėjo jaunimo ir veteranų komandos. Pergalę rezultatu 29:22 iškovojo jaunimas. Po jų į aikštelę išbėgo jaunimas ir vyrai. Čia vėlgi pranašesnis buvo jaunimas, įveikęs vyrus rezultatu 41:26. Treti į aikštelę išbėgo vyrai ir veteranai. Čia pergalė rezultatu 29:27 atiteko vyrams.

Pasibaigus varžyboms vyko konkursai. Baudų metimo konkursą laimėjo Erikas Kazlauskas. Tritaškių metime geriausiai sekėsi Gintarui Bacevičiui. Oro karaliaus konkurso prizas buvo įteiktas Pauliui Kardauskui.

Susumavus rezultatus, pirmoji vieta, kaip ir pernai, atiteko jaunimo komandai, antri buvo vyrai, treti – veteranai. Rezultatyviausių žaidėjų prizai buvo įteikti Pauliui Balčiūnui (jaunimo komanda), Tomui Butkui (vyrų komanda) ir Rimui Virbauskui (veteranų komanda).

Renginyje Girėnų bendruomenės narė Šakių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė dalyviams ir žiūrovams priminusi, kaip saugiai elgtis kelyje, išdalijo atšvaitus bei informacinius lankstinukus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos