baneris leidinys

sakalauskas justas
V. Venslovaičio nuotr.: Pirmą sezoną „Vyčiui“ atstovaujantis šakietis Justas Sakalauskas NKL vidutiniškai žaidžia apie 7 min. ir renka po 2,4 taško.


Šiais metais Nacionalinėje krepšinio lygoje Mezon (NKL) Šakių „Vyčio“ komandoje debiutavo šakietis Justas Sakalauskas, kuris yra vienas jauniausių komandos žaidėjų ir neseniai savo mintimis dalijosi specialiame tv3.lt reportaže.
 
Jaunasis krepšininkas tikina, kad gana keistas jausmas žaisti komandoje, kurios vienas iš sirgalių pats neseniai buvo.

„Keista, kai prieš ketverius metus pats stovėdavau ir su sirgaliais šokinėdavau už „Zanavyką“, o dabar kartu žaidžiu“, – pripažino krepšininkas.

Tačiau laikas greitai bėga, o įdėtos pastangos nenueina perniek. Mat J. Sakalauskas, išbandęs daugelį sporto šakų, gana anksti pasirinko krepšinį, palaikomas šeimos kryptingai siekė savo tikslų. Būdamas keturiolikos išvyko iš gimtųjų Šakių mokslų tęsti A. Sabonio mokykloje. Tiesa, apsiprasti kitoje vietoje, priprasti prie pasikeitusios aplinkos lengva nebuvo, tačiau visada jautė ir tebejaučia šeimos palaikymą. Štai mama Odeta visad stebi rungtynes Šakiuose, tėtis Rytis, pasak Justo, dažniau varžybas žiūri per kompiuterį ir sūnui negaili patarimų.

Beje, J. Sakalauskas rungtyniauja ne tik „Vytyje“, bet ir Aleksandro Stulginskio universiteto komandoje.

Jis Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) surengė įspūdingą pasirodymą prieš Šiaulių universiteto ekipą – 18-metis J. Sakalauskas žaidė be keitimų ir per 40 minučių pelnė 34 taškus (11/16 dvit., 3/6 trit., 3/5 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė, išprovokavo 8 pražangas, dukart suklydo ir surinko 47 naudingumo balus. J. Sakalauskas šiose rungtynėse užfiksavo LSKL sezono rezultatyvumo ir naudingumo balų rekordus, tačiau patikina: „Statistika smagu, bet nesureikšminu.“

Vaikinas atviras: ypač jaudinosi ir prieš savo debiutą „Vytyje“, tačiau padrąsintas trenerio Aurimo Jasilionio užtikrintai žengė į aikštelę ir pelnė pirmuosius taškus savo miesto komandai. Įsimintinas buvo ir Justo 100-asis taškas prieš „Palangą“, nes pagal nerašytas tradicijas turėjo komandos draugus pavaišinti picomis.

„Mane asmeniškai užveda emocijos, kai matau, kaip treneris myli komandą, savo žaidėjus, tai norisi eiti į aikštelę ir atiduoti visą save“, – kalbėjo krepšininkas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos