baneris leidinys

Atrodė, kad jau faktiškai sukirsta rankomis ir Šakių „Vytis“ pasiekė susitarimą su Kauno rajono savivaldybe – namų rungtynes žais atitinkančioje reikalavimus 1300 žiūrovų talpinančiame Garliavos sporto centre bei apskritai taps Kauno komanda, tačiau birželio 28 d. Kauno rajono savivaldybė tarybos posėdyje šis pasiūlymas buvo atmestas.

Šakių rajono savivaldybės tarybos nariai dar gegužę pritarė siūlymui Kauno savivaldybei perimti dalininko teises, prieš tarybos posėdį gautas ir Kauno rajono mero Valerijaus Makūno prašymas, bet taip neįvyko.
 
Bent jau kaip skelbiama, pagrindiniai atmetimo motyvai: salės užimtumas, nenoras skriausti dabartinių salės naudotojų bei esami finansiniai įsipareigojimai.

Situaciją komentuodamas meras Edgaras Pilypaitis sakė, kad visgi savivaldybė kaip buvo dalininkė, taip ir lieka, o tolimesnį komandos likimą turės spręsti dalininkai artimiausiu metu.

Trečiąją vietą praėjusiame NKL sezone užėmęs „Vytis“ turi pirmumo teisę dalyvauti „Betsafe–LKL“ pirmenybėse, tačiau namų rungtynes privalo žaisti bent 1200 žiūrovų talpinančioje salėje.

Jei „Vytis“ neatitiks licencijavimo kriterijų, tuomet bus vertinamas Prienų–Birštono „Vytautas“, kuris turės šansų išlikti LKL.

LKL licencijavimo procesas vyks liepos 1–9 d. Įvertinusi klubų pateiktus dokumentus, LKL administracija liepos viduryje pateiks informaciją, ar klubai atitinka lygos reikalavimus ir įgyja teisę dalyvauti 2018–2019 m. „Betsafe–LKL“ čempionate.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

93

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos