baneris leidinys

varzybos
Nuotr. Pirmą kartą Griškabūdžio kultūros centro surengtose orientacinėse varžybose dalyvavo ir pažinti Zanavykiją bandė šeši ekipažai.


Griškabūdžio kultūros centras Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną surengė automobilių orientacines varžybas „Pažink Zanavykiją“. Tiesa, nors dalyvių gretos nebuvo itin gausios, tikimasi, kad ateityje varžybos sulauks kur kas didesnio dėmesio.
 
Pasak kultūros centro direktoriaus Mindaugo Kriaučiūno, galbūt nusivylė tie, kurie tikėjosi varžybų, nes daugiau orientuotasi į krašto pažinimą ir gerą laiko praleidimą. Tačiau tai pirmasis blynas, tobulumui ribų nėra, tikimasi, kad ateityje tas blynas bus tik skanesnis. Be to, varžybos surengtos ilgąjį savaitgalį, vyko ir daugiau renginių, tad galbūt tai irgi lėmė nedideles dalyvių gretas.

Varžybose dalyvavo šeši ekipažai, kurie, norėdami surinkti visus taškus, turėjo nuvažiuoti apie 230 km. Jiems teko aplankyti ne tik Jablonskynę, bet ir prasukti pro Sudargo piliakalnius, Pavilkijo trasą, Gelgaudiškio dvarą ir kitus objektus. Iš viso 15 punktų. Buvo ir tokių užduočių: reikia užsukti į parduotuvę, nusipirkti ledų ir atsiųsti organizatoriams nuotrauką. Buvo, kad norint pasiekti reikiamą tašką teko užtipenti laipteliais į piliakalnio viršų. Organizatoriai stengėsi, kad dalyviai susipažintų su kraštu ir smagiai pasibūtų gamtoje. Beje, norint sužinoti, kur iš vieno punkto teks važiuoti toliau, reikėjo internetu atsiųsti nuotrauką, tada gauti organizatorių užduotį ir tik ją išsprendus sužinai, kur link judėti toliau.

Beje, vienas ekipažas buvo moteriškas – varžybose dalyvavo griškabūdietės Daiva Rimaitytė ir Deimantė Vaitauskaitė, tačiau joms prizinių vietų pelnyti nepavyko. Du ekipažai buvo iš Jankų, likusieji – šakiečiai. Geriausiai varžybose sekėsi pirmą vietą iškovojusiems Haroldui Šiuikai ir Andriui Juškai, antrą vietą užėmė Modestas Valtys ir Vaidotas Venys, trečią vietą laimėjo Artūras Merkevičius ir Remigijus Bosas. Visi prizininkai apdovanoti taurėmis, diplomais bei „Gelvybės“ dovanų čekiais nemokamai nusiplauti automobilius.

Po varžybų nugalėtojų apdovanojimų kartu su Griškabūdžio kultūros centro pučiamųjų orkestru sugiedota „Tautiška giesmė“, kolegos dėmesį parodė ir naujajam Griškabūdžio kultūros centro vadovui Mindaugui ir pasveikino jį su Mindaugo karūnavimo diena.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos