baneris leidinys

Nors buvo tikimasi Šakių „Žiburio“ gimnazijos sporto aikštyno rekonstrukciją pradėti bent metais anksčiau, tačiau atrodo, jog ji bus atlikta, kaip ir buvo planuota, 2019-aisiais. Vasario 22 d. posėdyje rajono savivaldybės taryba turės patvirtinti, ar iš biudžeto skirti 58 tūkst. eurų sporto aikštyno atnaujinimo darbams ir padengti nenumatytas ar netinkamas finansuoti išlaidas.

Kaip informavo savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjas Arvydas Šlėderis, techninis projektas buvo parengtas dar praėjusiais metais. Jis visą mėnesį buvo viešinamas prie Šakių „Žiburio“ gimnazijos. Pasak jo, projekte numatyti specialūs vandens nutekėjimai, surinkimai, gruntų sluoksniai, kaip ir numatyta sporto aikštynų įrengimo reikalavimuose.
 
A. Šlėderio teigimu, kadangi iš Švietimo, sporto ir mokslo ministerijos finansuojamos Švietimo įstaigų sporto aikštynų atnaujinimo programos lėšos jau yra gautos, mėnesį–pusantro užtruks viešųjų pirkimų vykdymo procedūra, tad planuojama, kad rekonstrukcijos darbai bus pradėti vasarą ir, jei jokios nenumatytos aplinkybės nesutrukdys, rudeniop pabaigti. Tad neilgai trukus Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai ir Šakių rajono savivaldybės jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) sportininkai galės treniruotis atnaujintame stadione.

Kaip informavo JKSC direktorės pavaduotojas suaugusiųjų sportui ir ūkio reikalams Paulius Puskunigis, sporto aikštynas liks tokio pat dydžio, kaip ir buvo. Bėgimo ratas liks 250 metrų. Trys jo takeliai bus padengti specialia danga. 100 metrų bėgimui bus įrengti keturi takeliai su specialia danga. Taip pat numatyta atnaujinti veją, sutvarkyti šuolio į tolį sektorių – atnaujinti įsibėgėjimo takelį ir šuoliaduobę. Sporto aikštyne bus įrengti visus reikalavimus atitinkantys disko metimo, rutulio stūmimo ir ieties metimo sektoriai.

Bendra projekto vertė su savivaldybės prisidėjimu – 290 tūkst. eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

93

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos