baneris leidinys

saskininkai mero taure
Nuotr. Respublikiniame šaškių turnyre Šakių rajono savivaldybės mero taurei laimėti šaškiavo ir profesionalai, ir mėgėjai.

Kovo 9 d. Šakių „Varpo“ mokykloje vyko ketvirtasis respublikinis šaškių turnyras Šakių rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Jame dalyvavo 45 žaidėjai iš 13-os skirtingų šalies miestų. Taip pat sulaukta viešnios iš Baltarusijos ir būrelio šakiečių.
 
Prizines vietas susišlavė profesionalūs šaškininkai, o ne šio žaidimo mėgėjai. Tarp nugalėtojų visose klasėse nebuvo nė vieno rajono atstovo, visus prizus išsivežė svečiai.

Turnyro nugalėtoju tapo kandidatas į sporto meistrus Modestas Klimas iš Priekulės, surinkęs 14 taškų iš 18 galimų. Tarp mūsų rajono gyventojų geriausiai pasirodė Kęstutis Kareiva iš Kudirkos Naumiesčio, surinkęs 10 taškų ir užėmęs 16 vietą.

Vyriausias varžybų dalyvis – Reinoldas Bačianskas iš Elektrėnų (86-eri metai). Jauniausia dalyvė – Saulė Kisieliūtė iš Marijampolės (9-eri metai). Jie buvo apdovanoti specialiais prizais, kuriuos įsteigė Lietuvos šaškių kompozicijos mėgėjų sąjunga.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos