baneris leidinys

sachmatai pezaitis
Nuotr. Šių metų stipriausieji šachmatininkai: pirmos vietos laimėtoju tapo Valentinas Jankūnas (viduryje), antras liko Petras Virbauskas (dešinėje), trečią vietą užėmė Dainius Kalesinskas (kairėje).


Kovo 16 d. Kudirkos Naumiestyje, bendruomenės centro patalpose, vyko 15-asis, jau tradiciniu tapęs šachmatų turnyras, skirtas Šakių rajonui čempionui Juozui Pėžaičiui atminti. Kasmet vykstantis turnyras pritraukia vis daugiau jaunimo. Šie metai ne išimtis – dalyvavo net 24 žaidėjai, o jauniausiam šachmatininkui – dešimt metų.
 
Turnyras prasidėjo tylos minute, skirta Juozo Pėžaičio atminimui. Žaidėjus, kaip ir kasmet, pasveikino bendruomenės centro pirmininkas Edvardas Beliavičius ir vienas iš organizatorių Zenonas Šliuževičius.

J. Pėžaičio dukra Danguolė surengė smagią viktoriną apie tai, koks J. Pėžaitis buvo gyvenime.

Po oficialiosios dalies žaidėjai iš Kudirkos Naumiesčio, Kybartų, Jurbarko, Šakių rajono sėdo prie šachmatų lentų, tarp jų ir J. Pėžaičio anūkas – Tomas.

Po atkaklių kovų paaiškėjo šių metų stipriausieji šachmatininkai: pirmos vietos laimėtoju tapo Valentinas Jankūnas (Jurbarkas), antras liko (kaip ir praėjusiais metais) Petras Virbauskas (Pajotijys), trečią vietą užėmė Dainius Kalesinskas (Šakiai).

Organizatoriai visiems dalyviams įteikė atminimo dovanas, padėkojo rėmėjams ir teisėjams, pasidžiaugė, kad turnyras buvo sklandus, ir atsisveikino iki kitų metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos