baneris leidinys

lietuvos rinktine 3x3
Lietuvos garbę Pasaulio čempionate gina (iš kairės) Marijus Užupis, Šarūnas Vingelis, Evaldas Džiaugys ir Paulius Beliavičius. L. Žemgulio nuotr.

Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė pirmadienį išvyko į Nyderlandų sostinę Amsterdamą, kur vyksta 2019-ųjų metų 3x3 krepšinio Pasaulio čempionatas.
 
Antradienį prasidėjusiame čempionate Lietuvos garbę gina su Šakių „Gulbelės“ komanda žiemos čempionatą laimėję Paulius Beliavičius, Marijus Užupis ir Šarūnas Vingelis bei Aurelijų Pukelį pakeitęs Evaldas Džiaugys.

Prieš išvykdami į čempionatą krepšininkai tikino, kad jiems malonu atstovauti savo šaliai ir viliasi pasirodyti kuo geriau. Šakių „Vyčio“ komandoje žaidžiantis M. Užupis pripažino, kad dalyvavimas tokiame turnyre yra ne tik garbė, bet ir atsakomybė.

„Didelė atsakomybė, nes vis tiek Lietuva yra krepšinio šalis, tad visi tikisi gerų rezultatų, medalių. Bandysime iškovoti kaip įmanoma aukštesnę vietą“, – portalui Delfi sakė M. Užupis.

Trečiadienį krepšininkai atkakliose rungtynėse 21:17 įveikė Prancūzijos ekipą. Rezultatyviausiai lietuvių gretose rungtyniavo Marijus Užupis, pelnęs 9 taškus, Paulius Beliavičius pridėjo 6, Evaldas Džiaugys ir Šarūnas Vingelis po 3 taškus.

Deja, kitose rungtynėse lietuviai 19:21 turėjo pripažinti Slovėnijos krepšininkų pranašumą. Rezultatyviausiai rungtyniavo P. Beliavičius, pelnęs 12 taškų, 5 pridėjo M. Užupis, 3 – E. Džiaugys, tačiau pergalei to neužteko.

Lietuviai C grupėje dar turi susitikti su Kinijos ir Kataro rinktinėmis, o iš grupės į kitą etapą pateks dvi geriausios komandos.

Visos rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos