baneris leidinys

domeika 1006
Šakietis Ignas Domeika (antras iš dešinės) „Aurum 1006 km lenktynėse“ laimėjo trečią vietą. Asmeninio archyvo nuotr.


Šeštadienio vakarą Palangoje vyko didžiausias ir prestižiškiausias automobilių sporto renginys – „Aurum 1006 km lenktynės“. Šioje greičio ir azarto fiestoje dalyvauja 38 komandos ir gausybė sportininkų iš visos Europos: Didžiosios Britanijos, Olandijos, Belgijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Lietuvos. Tarp lietuvių sportininkų – ir šakietis Ignas Domeika.
 
Su klubu „4 race“ „Aurum 1006 km lenktynėse“ dalyvavęs I. Domeika per 8 val. 38 min. 48 sek. nuvažiavo 297 ratus iš 373-jų ir D klasėje užėmė trečią vietą.

„Kiek atvėsus ir pailsėjus po varginančių ir sunkių lenktynių trumpai būtų galima pasakyti, kad visą dieną susidurdavome su mažomis problemomis, kurios neleido rodyti viso savo greičio. Tačiau savo klasėje finišavome aukštoje 3 vietoje! Džiaugiamės savo rezultatu ir dėkojame visiems, kas prisidėjo, palaikė ir sirgo už mus! Iki kitų susitikimų!“

Nuo 2000 m. kasmet rengiamos automobilių sporto žiedinės lenktynės – tai jau tradicija tapęs didžiausias lenktynių festivalis Rytų Europoje, pritraukiantis šimtatūkstantines žiūrovų minias, o lenktynių transliaciją stebi bemaž milijoninė žiūrovų auditorija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
79

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos