baneris leidinys

vasarele
Rugsėjo 7 d. Girėnų bendruomenės sporto aikštelėje vaikai ir jų tėveliai palydėjo vasarą. Tai tradicinė sporto šventė „Lik sveika, vasarėle“, kurios pagrindinis organizatorius yra sporto entuziastas Juozas Jonuška.

Nors dalyvių tikėtasi ir daugiau, tačiau, pasak organizatorių, džiugina tai, kad daugelį vaikučių atlydėjo jų tėveliai, kurie prieš 20–30 metų patys dalyvaudavo tokioje šventėje.
 
Šventę pradėjusi Šakių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė, Girėnų bendruomenės centro narė Aušra Mockevičiūtė supažindino šventės dalyvius su svarbiausiomis saugaus eismo taisyklėmis pėstiesiems ir dviratininkams: kaip saugiai elgtis gatvėje, perėjose, sankryžose, kad visi sėkmingai nueitų į mokyklą ir grįžtų namo. Pareigūnė jauniesiems varžybų dalyviams išdalino šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus, o tėvams – krepšius su šviesą atspindinčiomis juostomis.

Sportinės rungtys prasidėjo duatlonu. Dalyviai važiavo dviračiu 600 m ir bėgo 300 m. Šioje rungtyje geriausiai sekėsi Linui Vizgirdai, distanciją įveikusiam per 3 min. 05.87 sekundės. Nepilna sekunde nuo jo atsiliko ir antrą vietą užėmė Mykolas Jakštys.

Kita rungtis – baudų mėtymas. Čia nepralenkiamas buvo Tadas Gruzdaitis, įmetęs septynis kartus iš dešimties. Porą metimų mažiau pataikė Jokūbas Sadauskas. Trečias liko M. Jakštys.

Šioje rungtyje dalyvavo ir tėveliai. Nugalėtoju tapo Robertas Jakaitis, pataikęs šešis metimus iš dešimties.

Įdomi rungtis – kimštinio kamuolio metimas. Toliausiai jį numetė Benas Jakštys (6,40 m), antras – T. Gruzdaitis, trečias liko L. Vizgirda. Tėvelių  grupėje vėlgi geriausiai sekėsi R. Jakaičiui.

Judriojoje estafetėje dalyviams reikėjo simboliškai sodinti ir kasti bulves. Čia savo vikrumu pasižymėjo T. Gruzdaitis, antras liko M. Jakštys, trečias L. Vizgirda.

Pasibaigus varžyboms, kiekvienos rungties nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, o mažieji sportininkai gavo atminimo medalius. Gerai nusiteikę visi sėdo skanauti gaspadinių Angelės Jonuškienės, Onutės ir Loretos Mureikienių virtos sriubos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos