baneris leidinys

girenai 3x3 kartu
Tradicinio trijų kartų krepšinio 3x3 turnyro nugalėtojai ir organizatoriai. Organizatorių nuotr.


Rugsėjo 21 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) vyko Girėnų bendruomenės tradicinis trijų kartų krepšinio 3x3 turnyras. Girėniškiai savo jėgas išbandė ir tritaškių bei baudų metimo rungtyse.
 
Turnyrą atidarė mūsų kraštietis, krepšininkas bei televizijos laidų bei serialų prodiuseris Rolandas Skaisgirys, kuris žaidėjams palinkėjo sėkmės ir taiklių metimų.

Šiais metais turnyre startavo penkios komandos. Žaidžiama buvo rato sistema. Po atkaklių kovų pirmąją vietą iškovojo „Neptūno“ komanda, kurioje žaidė Žymantas Brazaitis, Dainius Pulokas ir Giedrius Jakas. Antri buvo „Barzdos“ (G. Jakas, Karolis Krapavickas ir Martynas Švelnys). Trečiąją vietą iškovojo „Girėnai“, kurios garbę gynė Artūras Jonuška, Dalius Jasevičius ir Mindaugas Labanauskas.

Po 3x3 turnyro vyko baudų mėtymo konkursas. Čia nenugalimas buvo M. Švelnys, pataikęs net devynias baudas iš dešimties mestų. Antras liko G. Jakas (8 iš 10), o trečias – D. Jasevičius, pataikęs septynis metimus.

Vėliau vyko tritaškių konkursas. Šioje rungtyje vėl pirmąją vietą iškovojo M. Švelnys, antras liko Ž.Brazaitis, trečias – Karolis Vilimaitis. Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti JKSC taurėmis ir medaliais.

Atminimo dovanas varžybų dalyviams įsteigė kraštiečiai Pranas ir Edmas Dailidės. O kad girėniškiai būtų saugūs, jiems Girėnų bendruomenės pirmininkė Irena Sakalauskienė išdalino atšvaitus ir šviesą atspindinčias liemenes.

Po varžybų visi dalyviai sugrįžo į Girėnų bendruomenės centrą, kur tradiciškai Girėnų gaspadinės vaišino troškiniu ir gira.

Organizatoriai tradicijas tęsti ir varžybas surengti žadėjo ir kitais metais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos