baneris leidinys

Spalio 5 d. autosporto klubas „4x4 Šakiai“ sukvietė visureigių entuziastus iš visos Lietuvos, jie šiais metais varžėsi dėl Lukšių seniūnijos taurės. Viena taurė liko Šakiuose, kita iškeliavo į Palangą.

Jau nuo ankstyvo šeštadienio ryto Zyplių dvare vienas po kito ėmė rinktis visureigiai. Iš viso renginyje dalyvavo 43 ekipažai iš Telšių, Palangos, Šilutės, Kauno, Jurbarko, Pasvalio, Vilniaus, Alytaus, Vilkaviškio, Šilalės, Tauragės, Kazlų Rūdos. Kaip ir kasmet, renginio dalyviai galėjo varžytis turizmo ir standartinėje klasėse: 23 ekipažai pasirinko turizmo, 20 standartinę. Beje, varžybose dalyvavo keturi ekipažai, dalyvaujantys respublikiniame Lietuvos rally raid čempionate „4x4 perimetras“.
 
„Šio renginio tikslas – suburti visureigių automobilių vairuotojus į draugišką bendruomenę, skatinti aktyvų poilsį, propaguoti kultūringą ir ekologišką elgesį, supažindinti atvykstančius su Šakių rajono lankomomis vietomis, skatinti turizmą, pasidalinti įspūdžiais ir patirtimi“, – sakė autosporto klubo „4x4 Šakiai“ vadovas Arūnas Vasiliauskas, kuris prieš renginį dalyvius supažindino su važiavimo taisyklėmis. Varžybų dalyvius pasveikino ir Lukšių seniūnas Vidas Cikana, palinkėjęs saugaus važiavimo ir sėkmės.

Standartinėje klasėje važiavę dalyviai turėjo įveikti 200 km trasą, o turizmo – 100 km, bet sudėtingesnę. Maršrutai tęsėsi neaplenkiant lankomų rajono vietų, prasukant pro piliakalnius, partizanų žūties vietas, bunkerius, dvarus ir kt.

Vakarop Zyplių dvare finišavę dalyviai pasidžiaugė pilna adrenalino diena. Seniūnijos taurę turizmo klasėje laimėjo ekipažas iš Palangos (Martynas Gricius, Mindaugas Aidukas). Kita taurė liko Šakiuose. Standartinėje klasėje laimėjo šeimyninis Stepulaičių ekipažas (Antanas, Ugnė, Agnė).

Dalyviai aptarė dienos įspūdžius, svarstė, kaip renginį organizuoti kitąmet.

Šilališkiai dėkojo renginio organizatoriams ir sakė, kad tai pavyzdys,  kaip reikia sutikti ir išlydėti dalyvius. Palangiškiai pastebėjo, kad renginio organizatoriai įdėjo daug pastangų rengdami trasas, ir kalbėjo, kad dalyvaus renginyje ir kitąmet.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos